Ana Sayfa Gündem Erdoğan’a destek için AK Parti’ye geçtik

Erdoğan’a destek için AK Parti’ye geçtik

Sağlık İş Sendikası Genel Başkan Yardımcılığı görevinde di bulunmuş olan Adem Seyitoğlu ve beraberindeki yaklaşık 150 kişi, Sultanbeyli AK Parti İlçe Teşkilatında düzenlenen bir törenle Ak Parti’ye katıldı.

Giriş Tarihi: 26 Haziran 2013 Çarşamba 07:41
Erdoğan’a destek için AK Parti’ye geçtik
Katılım töreninde konuşan Seyitoğlu, son zamanlarda ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozmak için var gücüyle mücadele eden Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak amacıyla AK Parti’ye geçiş yapıyoruz’ dedi.

150 KİŞİ AYNI ANDA AK PARTİ’YE GEÇTİ

Sağlık İş Sendikası Genel Başkan Yardımcılığı görevinin yanı sıra Sultanbeyli Ordulular Dernek Başkanlığı görevinde de bulunan Adem Seyitoğlu ve beraberindeki 150 kişi, dün AK Parti İlçe Teşkilatında yapılan katılım töreni ile AK Parti’ye geçti. Seyitoğlu ve Balkan Göçmen Derneği Başkanı Ali Kılıç’ın rozetini AK Parti İlçe Başkanı Ali Sevinç taktı. Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Ali Sevinç, katılımcılara teşekkür ederek parti çalışmaları hakkında bilgi verdi. AK Parti olarak amaçlarının ülkeye hizmet etmek olduğunu vurgulayan Sevinç: ‘Bizler insanları olduğu gibi kabul ediyoruz. Yüreğinde ülkeye hizmet etmek sevdası olan insanların AK Parti’de olduğunu ve AK Parti’ye geldiğini biliyoruz. Bugün burada aramıza katılan yeni arkadaşlarımızın da aynı duygular içerisinde olduğunu biliyorum. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla ülkemize ve özelde Sultanbeyli’ye daha çok hizmetler üreteceğimizi tahmin ediyorum’ dedi. Sevinç konuşmasının sonlarında bugün yapılan bu mini tören vuslatı tez zamanda sona erdirmek için yapıldı. Asıl törenimiz bir sonraki ilçe danışma meclisinde Milletvekillerimizin de katılımıyla yapılacaktır dedi.

SEYİTOĞLU: ‘GEÇİMİZİN EN BÜYÜK ETKENİ BAŞBAKANA DESTEK OLMAK’

İlçe Başkanı Ali Sevinç’in konuşmasından sonra kürsüye çıkan Adem Seyitoğlu, kendisiyle birlikte AK Parti’ye katılan katılımcılara teşekkür etti. Uzun yıllar aktif siyaset yaptığını belirterek sözlerini sürdüren Seyitoğlu: ‘Aktif siyasete son üç yıldır ara vermiş durumdaydım. Ancak, son zamanlarda üç beş ağacı bahane ederek ortaya çıkan ve bu ülkenin demokrasisine darbe vurmaya çalışan kişilerle mücadele eden Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve çalışma arkadaşlarına destek olmak için AK Parti’ye topluca geçme kararı aldık’ dedi.  Kendisiyle birlikte bu davaya destek olmak için gelen başta Ordulu hemşerileri olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür eden Seyitoğlu, kendisiyle birlikte AK Parti’ye geçen Sultanbeyli Balkan Göçmenleri Dernek Başkanı Ali Kılıç, Vecdi Bayraktar ve İbrahim Temel’i kürsüye davet ederek duygularını paylaşmalarını istedi. Yapılan konuşmalardan sonra solonda bulunan 150 kişi AK Parti üyelik formlarını doldurarak topluca AK Parti’ye resmi olarak geçişlerini yaptılar. Tören yapılan ikramlar ve sohbetlerin ardından sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık