Ana Sayfa Sancaktepe Erdem, Sarıgazi esnafı ile buluştu

Erdem, Sarıgazi esnafı ile buluştu

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, sürdürdüğü esnaf ziyaretlerine Sarıgazi Mahallesi’nde devam etti. Mahalle esnafının talep ve isteklerini dinleyen Başkan Erdem, ayrıca belediye çalışmaları hakkında esnafı bilgilendirdi.

Giriş Tarihi: 6 Mart 2014 Perşembe 14:53
Erdem, Sarıgazi esnafı ile buluştu
06 Mart Perşembe günü Sarıgazi Mahallesi'nde halkla bir araya gelen Başkan Erdem, kamu hizmetlerine sosyal karakter kazandıran, kentlilerin sosyal durumları ile yakinen ilgilenen ve onlara sosyal destek sağlayan bir anlayışla çalışmaları sürdürdüklerini belirtti. Başkan Erdem, “365 gün 24 saat prensibi ile çalışıyoruz. Sancaktepe’ye dev yatırımlar yapıyor, şehrin mevcut sorunlarına çözümler getiriyoruz. Yaptığımız çalışmalarla geleceğin Sancaktepe’sini oluşturuyoruz” dedi. Sarıgazi Mahallesi’ne yapılan ve yapımı devam eden çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Erdem, Merkez camiinin yerine yeni, bir cami yapılacağını ve bu eserin bölgeye katacağı manevi zenginliğin önemli olduğunu vurguladı. 

Başkan Erdem,  Meclis Üyeleri ve beraberindeki belediye başkan yardımcıları,  ilgili birim müdürleriyle birlikte Sarıgazi Mahalle sakinlerinin taleplerini de dinlediler. 

Başkan İsmail Erdem’in ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını belirten Sarıgazi Mahallesi sakinleri ise, Sancaktepe için yapılan belediye hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.   

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık