Ana Sayfa Gündem Eminevim'in kahvaltı günleri 6 yıldır devam ediyor

Eminevim'in kahvaltı günleri 6 yıldır devam ediyor

21 yıldır otomobil ve konut sektöründe faaliyet gösteren, ileriye dönük yüzüyle ticari, sosyal ve kültürel faaliyetlerinde hep önde yürüyen Emin Şirketler Grubu adından sıkça söz ettirmeyi hak ediyor.

Giriş Tarihi: 16 Aralık 2012 Pazar 08:13
Eminevim'in kahvaltı günleri 6 yıldır devam ediyor
Emin Şirketler Grubu'nun, kahvaltı günlerinde müşterilerine göstermiş olduğu misafirperverlik, kadirşinaslık ve vefa birçok ticari kuruma örnek olacak cinsten...
“Ev almanın en kolay yolu” mottosuyla 2006 yılında faaliyet göstermeye başlayan Emin Şirketler Grubu'nun tescilli markası Eminevim, 6 yıldır kesintisiz bir şekilde her pazar günü müşterilerine kahvaltı programı düzenliyor.

Konut piyasasının önemli markalarından biri olan Eminevim, Elbirliği sistemi hakkında bilgi almak isteyen müşterilerini her pazar sabahı Altunizade'deki genel merkez binasında ağırlıyor. Yakınları, akrabaları veya arkadaşlarıyla merkez binaya gelen müşterileri, güler yüzlü Eminevim personeli karşılıyor ve onlara evini aratmayacak bir yakınlık, ilgi ve alaka gösteriyor.

Her pazar saat 09:00-13:00 arası Eminevim'in teras kattaki yemekhanesinde sevdikleriyle birlikte, sıcak ortamda nefis bir kahvaltı yapan müşteriler daha sonra Eminevim'in müşteri temsilcileri tarafından Elbirliği sistemi hakkında bilgilendiriliyorlar.

Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün kahvaltı günleri hakkında şunları söylüyor; “1991'de kurulan şirketimiz her zaman müşterileriyle sıcak ve samimi bir ilişki içerisinde olmuştur. Bizler, her pazar sabahı ağırladığımız müşterilerimizi artık Emin Şirketler Grubunun bir ferdi, bir ailesi olarak görüyoruz. Bu nedenle her pazar kahvaltısında onlarla buluşmaktan ve onlara hizmet etmekten memnunuz. Evlerini aratmayacak bir ortamda kahvaltı yapan müşterilerimiz daha sonra Elbirliği sistemimiz hakkında detaylı bilgi alıyor ya da kafasına takılan soruları soruyorlar. Deneyimli satış yetkililerimiz, müşterilerimizin kafasında en ufak bir tereddüt kalmayacak şekilde onlara organizasyon sistemimizi anlatıyorlar. Böyle güzel bir ilişki biçiminden biz de memnunuz müşterimiz de memnun. Bizim amacımız da zaten müşteri memnuniyetini sağlamak.”

Müşteri memnuniyetini en temel ilkeleri arasında gören Eminevim, bu farklı ve güzel uygulamasıyla her zaman önde yürümeye ve çığır açmaya devam edeceğini gösteriyor.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık