Ana Sayfa Sultanbeyli EBS’de Seçimin Galibi Murat ŞİT

EBS’de Seçimin Galibi Murat ŞİT

Eğitim Bir-Sen İstanbul 4. No’lu şubeye bağlı Sultanbeyli İlçe Temsilciliği Cuma günü seçime gitmiş ve iki liste kıyasıya yarışmıştı. Sultanbeyli Hüsnü Özyeğin Anadolu Lisesi Konferans salonunda gerçekleştirilen seçim’de ipi murat Şit göğüsledi.

Giriş Tarihi: 9 Ocak 2012 Pazartesi 11:29
EBS’de Seçimin Galibi Murat ŞİT
Eğitim Bir-Sen İstanbul 4. No’lu şubeye bağlı Sultanbeyli İlçe Temsilciliği Cuma günü seçime gitmiş ve iki liste kıyasıya yarışmıştı. Sultanbeyli Hüsnü Özyeğin Anadolu Lisesi Konferans salonunda gerçekleştirilen seçim’de ipi Murat Şit göğüsledi. 494 üyenin oy kullandığı seçim sonucunda Süreyya Aydın 186 oy aldı. 6 oyun geçersiz sayıldığı seçimi, 302 oy alan Murat Şit’in listesi kazandı.

İKİ LİSTE YARIŞTI!
Eğitim Bir-Sen 4 No’lu Şubenin Sultanbeyli İlçe Temsilciliğinde yönetim kurulu yenilendi. Yönetim Kurulu üyelerinden bazılarının şahsi mazeretleri nedeniyle yönetimden ayrılmalarıyla üç kişiye düşen İlçe Temsilciliği seçime gitme kararı aldı. İki liste halinde yapılan seçimde Murat Şit’le Süreyya Aydın’ın listeleri yarıştı. 494 üyenin oy kullandığı seçim sonucunda Süreyya Aydın 186 oy aldı. 6 oyun geçersiz sayıldığı seçimi, 302 oy alan Murat Şit’in listesi kazandı.


YAVUZ: ‘KAZANAN SENDİKAMIZ OLMUŞTUR’
Eğitim-Bir-Sen 4 No’lu Şube Başkanı Talat Yavuz, tarafları tebrik ettikten sonra kısa bir konuşma yaptı. Yapılan seçim sonucunda kazanın Eğitim-Bir-Sen olduğunu ifade eden Yavuz, “Bu seçimin galibi sendikamız olmuştur. Beklemediğimiz oranda seçime katılım yüksek olmuştur. Üyelerimizin büyük bir olgunluk içerisinde demokratik haklarını kullanarak iradelerini ortaya koymalarını önemsiyoruz. Seçime katılan her iki listedeki arkadaşları, gösterdikleri bu olgunluktan dolayı tebrik ediyorum. Yapılan bu seçimle ortaya çıkan sonucun sendikamız ve Sultanbeyli İlçemiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


ŞİT: ‘SENDİKAMIZ DAİMA ÖCÜ ROL ÜSTLENİYOR’

Seçimi kazanan Murat Şit ise, Sultanbeyli’nin sendikal eylem ve faaliyetlerde daima öncü rolü üstlendiğini söyleyerek, “Bugün de büyük bir olgunluk içerisinde en üst seviyede katılım sağlayarak kendini göstermiştir. Bu saatten itibaren ekip arkadaşlarımızla sendikamıza hizmet sorumluluğunu üstlenmiş bulunuyoruz. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Seçim sonrası taraflar birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi ve hep birlikte akşam yemeği yedi. Murat Şit’in listesi şu isimlerden oluştu: Caner Nar, Ömer Yıldırım, Hamdullah Yıldız, Sezai Tok, M. Emre Soylu, Bilal Duran, Ahmet Aksoy, Dursun Karabaş, Cihan Murat Özdemir, Oğuzhan Murat, Fatih Baydar, Sezen Alkan, Ahmet Yılmaz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık