Ana Sayfa Sultanbeyli Düğün Salonunda nostaljik gece

Düğün Salonunda nostaljik gece

Sultanbeyli’de Eşref Bitlis Bulvarı’nda bulunan Demiroğulları düğün salonu 2010 yılından bu yana tesislerinde düğün yapan çiftler için yemekli bir toplantı düzenledi. Toplantıya çok sayıda davetli ve basın mensubu katıldı.

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2013 Çarşamba 03:54
Düğün Salonunda nostaljik gece
Salonun yeni müdürü Ramiz Şafak, yeni bir proje ile 2010 yılından bu güne kadar salonlarında dünya evine giren çiftleri yemekli bir programda buluşturdu. Programa çok sayıda çiftin yanı sıra Sultanbeyli’de yayın yapan yerel gazeteciler de katıldı.

Salona girişte misafirleri salon yöneticileri karşıladı. Canlı müzik eşliğinde verilen yemek ikramının ardından söz alan salon müdürü Ramiz Şafak, katılımcı çiftlere davetlerine icabet ettikleri için teşekkür etti. Şafak ayrıca anlamlı ve nostaljik gecede davetlerine icabet ederek kendilerini yalnız bırakmayan basın mensuplarının adlarını da tek tek anons ederek teşekkür etti.Demir, Salon işletmeciliğinde birçok yeniliğe imza attık

Programda, Demiroğulları düğün salonu sahiplerinden Selahattin Demir de davetlilere hitaben bir konuşma yaptı. Demir, konuşmasında, düğün salonu işletmeciliğinde birçok yeniliğe imza attıklarını belirterek, “Birçok salonda düğün sahiplerinin yaşadığı çeşitli eziyetleri bizim salonumuzda yaşamazsınız. Çeşitli bahanelerle sizden ekstra bir şey istenmez. Sınırsız ikram ve fotoğraf ve film desteği veriyoruz. Hırsızlık olaylarına karşı komplike bir kamera sistemimiz var. Havalandırma sistemimiz de özellikle yaz aylarındaki düğünler düşünülerek en yüksek seviyede ve kalitede yapılmıştır, dedi.

Demir, müşterilerini 1 günlük müşteri olarak görmediklerini, memnuniyeti had safhada tutarak, müesseselerinde dünya evine giren çiftleri ömür boyu dost olarak kabul ettiklerini, bu tür programların da önümüzdeki süreçte sürekli olarak yapılacağını belirtti.

Program süresince evli çiftlerin düğün görüntüleri ve ilk günkü heyecanları program sırasında slayt eşliğinde yayınlandı. Programda Türk Halk müziği sanatçıları da sırayla sahne alarak davetlilerden gelen istek parçaları seslendirdiler. Davetliler nostaljik gecede müzik eşliğinde geç saatlere kadar eğlenerek nostaljik bir gece yaşadılar. Programı, Kaçkar TV den “Gönül Kahvesi” programı yapımcıları da izleyerek programlarında yayınlamak üzere kayıt altına aldılar.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık