Ana Sayfa Sultanbeyli Doğan Çelik, engelli çocukları sevindirdi

Doğan Çelik, engelli çocukları sevindirdi

AK Parti Sultanbeyli belediye Meclis üyesi ve işadamı Doğan Çelik, Sultanbeyli’de bulunan engelli ailelerinin kaynaşmaları ve çocuklarıyla mutlu bir gün geçirmeleri için gezi düzenledi. Düzenlenen geziye 100 engelli çocuk, velileri ve öğretmenleri katıldı.

Giriş Tarihi: 4 Ekim 2012 Perşembe 12:07
Doğan Çelik, engelli çocukları sevindirdi
AK Parti Sultanbeyli belediye Meclis üyesi ve iş adamı Doğan Çelik, Sultanbeyli’de bulunan engelli ailelerinin kaynaşmaları ve çocuklarıyla mutlu bir gün geçirmeleri için gezi düzenledi. Düzenlenen gezi engelli çocukları ve ailelerini Sultanbeyli Belediyesinden tahsis edilen araçlarla gerçekleştirildi.

 

Çelik, engellilerin ihtiyaçlarını farketmek gerek

Çelik; bedenen sağlıklı insanlar istedikleri her yere gidebildiklerini ve hayatın tüm renklerini görebildiklerini söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü. Engelli kardeşlerimizin bu imkânlara sahip olmadıklarını düşünerek aileleri ile birlikte güzel bir gün geçirmelerini sağlamak istedim. Bu nedenle rehabilitasyon merkezi yöneticileri ile yaptığım görüşmelerden olumlu yanıt alınca, fikrimi gerçekleştirmek için harekete geçtim.

Çevrede bulunan rehabilitasyon merkezlerinden 100 engelli kardeşimiz, velileri ve öğretmenleri ile birlikte Sultanbeyli Belediyesinin bize tahsis ettiği otobüslerle Darıca Kuş cennetine gezmeye gittik. İlk olarak hayvanat bahçesini gezerek engelli kardeşlerimizin güzel bir gün geçirmelerini sağladık.

 

Gezinin ardından giyim eşyaları hediye edildi

Hayvanat bahçesinin gezisi ardından piknik alanına giderek hep beraber hazırlanan yemekleri yiyip, gezinin sonlarında doğru engelli kardeşlerimizle birlikte bir giyim mağazasına giderek dileğimizce giyinip daha sonra kardeşlerimizi evlerine teslim ettik.

Destek verenlere teşekkür etti

Engelli çocukların aileleri ile birlikte keyifli anlar yaşadığını belirten Çelik; “Engelli ailelerin kaynaşması ve stres atmaları için düzenlenen bu gezinin amacına ulaştığını görmek ve engelli çocuklarımızın mutluluğunu paylaşmak bizim için mutlulukların en hakikisi budur. Bu konuda desteklerini benden esirgemeyen Sultanbeyli belediyesi ve rehabilitasyon merkezi yöneticilerine çok teşekkür ediyorum, dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık