Ana Sayfa Sultanbeyli Büyük İstanbul Depremi 2018’e kadar olacak

Büyük İstanbul Depremi 2018’e kadar olacak

Sultanbeyli’de öğretmenlere seslenen Prof. Işıkara; Büyük İstanbul Depremi 2018’e kadar olacak

Giriş Tarihi: 4 Temmuz 2011 Pazartesi 16:16
Büyük İstanbul Depremi 2018’e kadar olacak
Kızılay, Sultanbeyli’de Toplum liderlerini teşkilatlandırma eğitimi yaptı

Milli eğitim müdürlüğü ve Kızılay işbirliğiyle programlanan ve Kızılay eğitim müdürlüğünce planlanan toplum liderleri eğitimi Sultanbeyli’de gerçekleştirildi.

Eğitim programı Sultanbeyli Muhsin Yazıcıoğlu kültür merkezinde yapıldı. İlçe milli eğitim müdürlüğü bünyesindeki öğretmenlerin ağırlıkta olduğu toplantıda eğitimi Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara verdi.

Programın başlangıcında, Sultanbeyli Kızılay şube başkanı Ali Bulut bir konuşma yaparak katılımcılara ve eğitime hoş geldiniz, dedi. İlçe milli eğitim müdürü Vefa Vedat Budak da bir konuşma yaparak eğitimi düzenleyen Kızılay yetkililerine ve gönüllülerine teşekkür etti.

 

Işıkara, Büyük İstanbul Depremi 2018’e kadar olacak

Eğitim Programında Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara, olacak afetlerdeki tehlikeleri ve yapılabilecekleri katılımcılara tek tek anlattı. Işıkara anlattıklarını örneklerle ve sinevizyonla renklendirdi. Işıkara, olası İstanbul depreminin çok yakın olduğunu ve 2018 yılına kadar gerçekleşeceğini söyledi. Kıymetli hocamız bilimin depremin olacağını bildiğini, şiddetini tahmin ettiğini ama zamanını henüz bilemediğini söyledi.

Programa, Kızılay ekibinden şube başkanı Ali Bulut, Yön. Kurulu üyeleri Ahmet Demir, Naci Yaşa, Temel Sağlam ve Zeki Yurt, gönüllüler, Derya Aydoğdu, Sümeyye Aklın, Ahmet Ülgü, Nazım Baygeldi, H.İbrahim Bülbül, Mustafa Yetgin ve H.Emir Aytemiş katıldı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık