Ana Sayfa Sultanbeyli Bilgi Yarışmasının Birincisi Namık Kemal İÖO.

Bilgi Yarışmasının Birincisi Namık Kemal İÖO.

Bilgi yarışmasında ipi Namık Kemal İlköğretim göğüsledi! Sultanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinatörlüğünde her yıl organize edilen okullar arası Bilgi ve Kültür yarışması sonuçlandı. Sultanbeyli İlköğretim Okulları arası “Bilgi ve Kültür Yarışması” ilçe birincisi Namık Kemal İlköğretim Okulu oldu.

Giriş Tarihi: 3 Ocak 2012 Salı 13:02
Bilgi Yarışmasının Birincisi Namık Kemal İÖO.
27.12.2011 tarihinde Sultanbeyli M. Hüsnü Özyeğin Anadolu Lisesi Konferans salonunda gerçekleşen “Bilgi ve Kültür Yarışması” heyecanlı ve çekişmeli bir havada gerçekleşti. Yarışmanın sonucunda Sultanbeyli’yi temsil edecek okul belli oldu.  Sultanbeyli ilçesi 3(üç) eğitim bölgesinden oluşmaktadır. Bilgi kültür yarışmasının birinci turunda her bir eğitim bölgesi kendi aralarında yarıştılar.  20.12.2011 tarihinde saat 10’da gerçekleşen okullar arası Bilgi ve kültür yarışmasının birinci turunda 1.eğitim bölgesi okulları Merkez İ.ö.o., 2. Eğitim Bölgesi Okulları Şehit Öğretmen  Hamit Sütmen İ.Ö.Okulunda ve 3. Eğitim Bölgesi Okulları da Turgut Reis İÖ Okulu  konferans salonlarında gerçekleşmişti. 1. Eğitim Bölgesinde Yaşarpaşalı İÖO, 2. Eğitim Bölgesinde Şehit Öğretmen Hamit Sütmen ve 3. Eğitim Bölgesi okulları arasında yapılan yarışmanın birincisi de Namık Kemal İÖ Okulu olmuştu.  3. Eğitim Bölgesi birincisi olan Namık Kemal İlköğretim Okulu, 27.09.2011 tarihinde Sultanbeyli Hüsnü M.Özyeğin Anadolu Lisesinde finali gerçekleşen okullar arası bilgi yarışmasında  da birinciliği elden bırakmadı..

İlçemizi Namık Kemal İÖO Temsil Edecek

  İlçemiz okullar arası Bilgi ve Kültür yarışması birincisi olan N.Kemal İlköğretim Okulu, bilgi yarışmasında yarışan öğrencilerini büyük yarışmaya hazırlıyor. İlçe birinciliği için yarışan Abdülsamet ŞAHİN, Eyüp Giraya,  Beytullah Yıldız,  Şeyda Uslu ve Rakyete Dülek adlı öğrenciler yarıştıkları Bilgi Ve Kültür yarışmasında birinciliği elde edince, sevinçlerini paylaşmak için okullarına koştular. Önce Okul Müdürleri Abdullah Özcan’a sonra öğretmenlerine ve arkadaşlarına koştular. İlçe birinciliği okulda bir sevinç ve bayram havası oluşturdu. Okul Müdürü Abdullah Özcan, bütün çocuklar bizim.    Biz öğrencilerimize güveniyoruz. Kendimize güveniyoruz. Onları ilçeler arası bilgi ve kültür yarışması için hazırlıyoruz. İlçe birinciliğini zaten bekliyorduk. Ancak bizim asıl hedefimiz il birinciliği. Çocuklarımız çok zeki ve çalışkanlar. Öğretmenlerimiz her gün sırayla bu öğrencilerimizi çalıştırmakta, yarışmalara hazırlamaktadır. Burada öğretmenlerimin çok büyük gayretleri oldu, bu çalışmalarda emeği geçen bütün arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Bundan sonra daha ciddi bir çalışma sergileyeceğiz. Bu güne kadar bu çocuklar Namık Kemal İlköğretim Okulunu temsil için yarışıyorlardı, bundan sonra Sultanbeyli’yi temsilen yarışacaklar. Bu çocuklarımıza hep beraber sahip çıkalım.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık