Ana Sayfa Sultanbeyli Bayan Çapkın, Sultanbeyli’li çocuklar için oynadı

Bayan Çapkın, Sultanbeyli’li çocuklar için oynadı

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın eşi Nurten Çapkın, Sultanbeyli'deki Polis Amca Anaokulu öğrencileri ve aileleriyle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 5 Nisan 2011 Salı 20:01
Bayan Çapkın, Sultanbeyli’li çocuklar için oynadı
Beylerbeyi Polis Evi'nde düzenlenen yemekte minik öğrenciler bayan Çapkın ile pasta kesti. Bayan polis memurları ile çalınan şarkılara eşlik eden Çapkın, piste çıkarak oynayanlara eşlik etti.

Neşeli bir ortamda geçen yemek, öğrenciler adına Çapkın'a çiçek verilmesiyle başladı. Anasınıfı öğrencileri ve ailelerinin katılımıyla başlayan etkinlikte yenilen yemeğin ardından minik öğrencilere hediyeler veren bayan Çapkın, aileler ve miniklerle yakından ilgilendi.

Yemeğin ardından miniklerle pasta başına geçen Çapkın, ev şeklinde hazırlanan pastayı çocuklarla birlikte kesti. Pastanın ardından sıra eğlenmeye geldi. Çalınan hareketli şarkılar salonda bulunan bayan polis memurlarından ailelere kadar herkesi harekete geçirdi. Bayan polis memurları hareketli şarkılara dansları ile eşlik etti. Bayan memurların mesleklerinde olduğu kadar pistte de becerilerini konuşturmaları dikkat çekti. Bayan Çapkın da aileler ve çocuklarla birlikte piste çıktı. Doyasıya eğlenen çocuklara eşlik eden Çapkın, çalınan oyun havalarına duyarsız kalmayarak eşlik etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık