Ana Sayfa Sultanbeyli Başkan Keskin, memleket dernekleriyle buluştu

Başkan Keskin, memleket dernekleriyle buluştu

Hizmetle dolu beş yılını değerlendiren Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, memleket derneklerinin başkanları ve yönetimleriyle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 20 Şubat 2014 Perşembe 15:11
Başkan Keskin, memleket dernekleriyle buluştu
Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, değerlendirme toplantılarına devam ediyor. Bu kapsamda memleket derneklerinin başkanları ve yönetimleriyle bir araya gelen Başkan Keskin, “Sizler ilçemizin özetisiniz. Beş yıl boyunca ilçemizin gelişmesi için çalıştık. Tüm kurumlarımızla irtibat halinde olduk. İlçemize yapılan yatırımların artması için ısrarcı olduk. Bugün gelinen noktada bunu başarabildiğimizi söyleyebilirim” dedi. Sultanbeyli’nin hızla diğer ilçelerle olan mesafesini kapattığını ifade eden Başkan Keskin, “İlçemizdeki bu gelişmeyi ve değişmeyi kısa süre içinde herkes gördü. Sultanbeyli’de daha yapacak çok işimizin olduğunu biliyoruz” şeklinde konuştu. Toplantıda ilçeye kazandırdığı yatırımlara kısaca değinen Başkan Keskin, TEM giriş çıkışının hizmete girmesiyle ilçenin daha da geliştiğini, yatırımcının bu hizmetin ardından Sultanbeyli’ye gelmeye başladığını vurguladı. Öte yandan Gölet projesinin de yakın zamanda açılacağını ifade eden Başkan Keskin, “Gölet tasarlananın ötesinde bir proje haline geldi. oyun gruplarıyla, yeşil alanlarıyla Anadolu yakasının en büyük projelerinden biri oldu. Hastanemizin inşaatı hızla devam ediyor. İlçemize yeni park ve meydanlar kazandırmaya devam ediyoruz. Asfalt oranımız yüzde 99 gibi rekor bir seviyeye çıktı. Kaldırım oranımız da yaptığımız çalışmalarla bir hayli yükseldi” şeklinde yapılan projeleri özetledi.

Başkan Keskin’in konuşmasının ardından söz alan AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Sevinç, “İlçemizin iyi bir noktaya doğru hızla ilerlediğini söylemek mümkün. Bugün Sultanbeyli’nin ne kadar özlemini çektiği proje varsa hepsi hayata geçti. Hizmetkar olmazsanız hizmet edemezsiniz. Daha büyük yatırımların ilçemize gelmesi için çabalarımız belediye başkanımızla birlikte devam edecek” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık