Ana Sayfa Gündem AYGAD'tan Çalışan Gazeteciler Günü kutlaması

AYGAD'tan Çalışan Gazeteciler Günü kutlaması

İstanbul Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Kahyaoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Giriş Tarihi: 11 Ocak 2013 Cuma 03:29
AYGAD'tan Çalışan Gazeteciler Günü kutlaması
Ümit Kahyaoğlu, mesajında, gazetecilerin toplum yararına çalışan insanlar olduğunu belirtti. Basının, toplumu bilgilendirme ve aydınlatma gibi kutsal bir görevi büyük fedakarlıklar içerisinde yerine getirmeye gayret ettiğini ifade eden Ümit Kahyaoğlu, şunları kaydetti:

"Gazetecilik, fedakarlık isteyen, şartları ağır olan önemli bir meslektir. Kamuoyunu her zaman doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirme görevini yerine getirmeye çalışan meslektaşlarımız, içinde bulunduğu şartların tüm ağırlığına rağmen görevlerini büyük özveriyle yerine getirmektedirler. İstanbul yerel basını ulusal medya ile aynı merkezde olmanın dezavantajına rağmen önemli bir yere sahiptir. İstanbul'da yerel medya, gazetecilik, internet televizyonculuğu, radyo yayıncılığı, internet haberciliği gibi alanlarda önemli gelişmeler göstermiş saygınlığını her geçen gün artırmaktadır. Mesleğimize gönül vermiş ve gece-gündüz demeden toplumu bilgilendirme görevini yürüten tüm gazeteci meslektaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlarım."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık