Ana Sayfa Sultanbeyli AYGAD’ın Sultanbeyli Çıkarması

AYGAD’ın Sultanbeyli Çıkarması

Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği’nin ilçe ziyaretleri sürüyor.

Giriş Tarihi: 17 Mart 2011 Perşembe 13:59
AYGAD’ın Sultanbeyli Çıkarması

Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği’nin ilçe ziyaretleri sürüyor. Ziyaretlerin Perşembe günkü durağı Sultanbeyli’ydi. AYGAD başkanı Hakan H. Manici ve yönetim kurulu üyeleri Sultanbeyli Belediye başkanı Hüseyin Keskin’i ziyaret etti.


Basın toplantısına da katıldılar

Sultanbeyli’ye 20 kişilik bir ekiple adeta çıkarma yapan dernek üyeleri, ziyaret öncesi Sultanbeyli Kaymakamı, Belediye başkanı ve Emniyet müdürünün organize ettiği “Sultanbeyli’de Kaçak Yapıya Geçit Yok” konulu basın toplantısına da katıldı.

Sultanbeyli’nin talihsiz bir kaderi olan kaçak yapı sorunun son bulması için ciddi çalışmalar yaptıklarını belirten Sultanbeyli Belediye başkanı Hüseyin Keskin, Sultanbeyli kaymakamı Mehmet Ceylan ve Sultanbeyli Emniyet Müdürü Halit Körken ile birlikte gelenek haline gelen, seçimler öncesi kaçak inşaat sorununa kökten çözüm getirmek için ciddi bir çalışma başlattıklarını belirterek, aldıkları kararları basın mensuplarıyla paylaştı ve gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Keskin, Sultanbeyli’nin böylesine önemli bir sorunun masaya yatırıldığı bir toplantıya katılan AYGAD yöneticilerine ve dernek üyesi gazete sahiplerine ayrıca teşekkür etti.

Ziyarete Sultanbeyli Kaymakamı ve Emniyet müdürü de katıldı

Basın toplantısının ardından belediye başkanı Keskin, AYGAD yöneticilerini makamında ağırladı. Ziyarette Sultanbeyli kaymakamı Mehmet Ceylan ve Sultanbeyli Emniyet Müdürü Halit Körken de hazır bulundu.

AYGAD başkanı Hakan H. Manici, derneğin faaliyetleri ve gayesini anlattığı konuşmasında, Sultanbeyli’li yöneticilerin kendilerine göstermiş olduğu teveccüh için teşekkür etti ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarını Keskin, Ceylan ve Körken’e tek tek tanıttı.

Ceylan ve Keskin; organize olmak çok önemli

Kaymakam Ceylan ve Başkan Keskin, Anadolu Yakasındaki yerel gazetecilerin oluşturduğu bu mesleki dayanışmanın çok faydalı olacağını, kendisinin de Sultanbeyli’nin sorunları için Ankara’ya yalnız başına değil, ilçe yöneticileri ve civar ilçelerin belediye başkanlarıyla oluşturdukları birliktelikle gittiklerini ve bu birliktelikten de çok fayda gördüğünü izah etti.

Keskin; Üniversite ile ortak eğitim programınızı önemsiyorum

Keskin ayrıca, derneğin Yeditepe üniversitesi ile yapmış olduğu eğitim anlaşmasını da çok önemsediğini, kendilerinin de çeşitli üniversitelerle işbirliği içerisinde olduklarını belirterek, bence en önemli faaliyetiniz budur, bunu çok önemsedim, dedi.

Basın mensupları belediye girişinde pankartlarla karşılandı

AYGAD ziyaretlerinin en renklisi olarak geçen Sultanbeyli ziyareti’nde gözlerden kaçmayan ayrıntı ise Sultanbeyli belediyesi’nin, belediye girişine ve güvenlik bankosuna yerleştirdiği, basın mensuplarına hoş geldiniz diyen ve Keskin’in teşekkürlerini sunan pankartlar oldu.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık