Ana Sayfa Gündem AYGAD ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

AYGAD ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

İstanbul Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği üyeleri eşleriyle birlikte Maksev’de kahvaltıda buluştu. İstanbul Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği tarafından düzenlenen yemeğe üyelerin tamamına yakını katıldı.

Giriş Tarihi: 30 Mart 2011 Çarşamba 06:57
AYGAD ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Dernek üyeleri, eşleri ve çocukları ile birlikte birlik beraberlik ve kaynaşma amacıyla düzenlenen kahvaltıda bir konuşma yapan dernek başkanı Hakan Manici burada eşlerimize çok teşekkür ediyoruz. Çünkü biz gazetecilerin gecesi gündüzü mesaisi olmaz. Hatta canı pahasına haber yapma uğraşı içerisinde olan  bizlere eş olup bizimle birçok zorluğa göğüs geren eşlerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz, dedi.


Kahvaltıya katılan misafirlere derneğin kongre sonrası yapmaya başladığı çalışmalar hakkında bilgiler sunan Hakan Manici bu tür kahvaltı, tiyatro ve aktiviteleri hemen hemen her ay gerçekleştireceğiz. Çünkü artık birlik ve beraberlik içerisinde olmanın keyfini yaşıyoruz. Büyük bir güç olmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi.

Kahvaltıya katıan üyeler ve aileleri bu tür aktivitelerden memnun olduklarını belirtirken, önümüzdeki  günlerde derneğin yapmayı düşündüğü projeler hakkında fikirlerini söylediler.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık