Ana Sayfa Tuzla Ataş; Heyecanını yitiren koltuğu bırakmalı

Ataş; Heyecanını yitiren koltuğu bırakmalı

Tuzla AK Parti Danışma Meclisi'nde konuşan İlçe Başkanı Av. Mustafa Ataş, " Belediye meclis üyeleri kendilerini çek etmelidir, heyecanını yitirenler işgal ettikleri koltukları başkalarına devretmelidir." dedi.

Giriş Tarihi: 31 Ocak 2013 Perşembe 08:33
Ataş; Heyecanını yitiren koltuğu bırakmalı
Tuzla AK Parti, nikah sarayında seçim startı verdi
Danışma Meclisi'nde konuşan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Mustafa Ataş, "Siyaset yapmanın bir sırrı var, oda, heyecan, teşkilatta heyecan bitmiş ise o teşkilat bitmiş demektir, meclis üyesinde heyecan bitmiş ise yani toplantıya dahi gelmiyorsa burada heyecan kalmamıştır. Teşkilat mensuplarımızın ve belediye meclis üyelerinin kendilerini bir çek up etmesi gerekir." dedi.

Av. Mustafa Ataş, belediye meclis üyelerine göndermelerde bulundu. Ataş'ın "Belediye meclis üyeleri kendilerini çek etmelidir, heyecanını yitirenler işgal ettikleri koltukları başkalarına devretmelidir" sözleri uzun süre alkışlandı.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı da konuşmasında, "En güzel siyaset, sevmek  ve sevilmektir. Gelecek nesillere, çocuklarımıza, torunlarımıza  iyi bir gelecek ev araba, vs. bırakmakla olmaz. Bunlar iyi bir miras değildir. Bu maddeler her an elimizden uçup gidebilir ancak, demokratik bir ülke bırakırsak, kalkınmasını sağlamış, gelişmesini tamamlamış, insan haklarına saygılı bir ülke bırakırsak bu gelecek nesillere bırakacağımız en iyi miras olur.".

AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Özden'de "İl Başkanlığında  yaptığımız çalışmalarda işimiz gücümüz sandık. İl başkanımız her fırsatta sandıktan bahsediyor. Gelecek seçimlerle ilgili yoğun bir çalışma yürütüyoruz. İlçe başkanlıklarımızda bu çalışmaları yürütüyor. Tuzla ilçesinde söyledikleri gibi bir sıkıntı görmüyorum. Tabii ki her ailede ufak tefek sıkıntılar olur. Günlük hayatımızda, birçok alanda sıkıntı yaşıyoruz. Bizim sıkıntılarımız aşılamayacak sıkıntılar değildir."dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral da konuşmasında, AK Parti destanı ve başarısının dünyanın birçok ülkesinde örnek gösterilen bir siyasi hareket olduğunu söyledi. Saral, "Ankara'da incelemeler yapan çeşitli ülke, kurum ve kuruluşlar vatandaşın gönlünü nasıl kazandığımızı gıptayla ve büyük bir ciddiyetle inceliyorlar. Biz bunun kıymetini iyi bilelim ve bu doğrultuda azimle ilerleyelim. Bu milletin geçmişini karıştıranlar artık bundan böyle emellerine ulaşamayacak ve hızla yolumuza devam edeceğiz. Tabi ki sizlerin çok önemli katkılarıyla bunu gerçekleştirebilmek mümkün." dedi.

Yerel seçimlerle ilgili konuşmaların yapıldığı danışma kurulunda, öneriler dilek ve temenniler yer alırken, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Ataş, seçim startı verdiklerini ve partililerin çok çalışması gerektiğini söyledi.

Danışma kurulu toplantısı sonrasında Has Parti, MHP, DP, ANAP, BBP ve Saadet Partisi'nden yaklaşık 50 kişi törenle rozetlerini takarak Ak Parti’ye geçti.

AK Partiye katılan isimler şunlar;
Hakan Manici, Mustafa Boğaz, Necmettin Erdil, Nedim Baltacı, Arif Öztürk, Yunus Taşçı, Deniz Öcal, Bahir Azak, Mikdat Korkmaz, Şahil Gölge, Arif Durmaz, Ferhat Beyaz, Recep Küçükalev, Murat Beyaz, Mustafa Yılmaz, Fethi Şenol, Meryem Temel, Latif Özeren, Salih Göbeşoğlu, Köksal Yüzbaşıoğlulları, Gürbüz Çetinkaya, Şevkettin Sonay, Mehmet Güner, Sait Çelik, Arif Uzun, Oktay Mankan, Ramazan Demir, Yusuf Okçu, Rafet Aydın, Mehmet Peksöz, Emre Fırat, Adem Kurtoğlu Haber: Ümit Kahyaoğlu - Pendik

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık