Ana Sayfa Kartal Araç Alacaklar Dikkat! Sıfır Araç Alırken Mutlaka Ekspertiz Yaptırmak Gerekiyor!

Araç Alacaklar Dikkat! Sıfır Araç Alırken Mutlaka Ekspertiz Yaptırmak Gerekiyor!

“Sıfır araç almayı düşünenlerin ekspertiz hizmeti alması gerekiyor mu? Bu konu son günlerde yaşanan hasarlı sıfır araç mağduriyetlerinin artmasıyla daha da bir önem kazandı ve mutlaka bir Oto Ekspertiz firmasından detaylı bir raporla araçlarının durumu hakkında bilgi sahibi olmaları gerekir.”

Giriş Tarihi: 17 Temmuz 2021 Cumartesi 09:19
Araç Alacaklar Dikkat!
Sıfır Araç Alırken Mutlaka Ekspertiz Yaptırmak Gerekiyor!

Gazetemiz Gerçek MEDYA’nın bilgisine başvurduğu Pilot Garage Kartal Oto Sanayi Ekspertiz Merkezi yetkilisi Ali Yığın yaptığı açıklamada Ekspertiz raporunun önemini vurgularken, yeni araç alacaklara da uyarılarda bulundu. Yeni araç alınırken hasarlı olup olmadığına dikkat edilmeden alındığını belirten Yığın devamla “Aksi halde farkında olmadan aldıkları sıfır aracın hasarlı olduğunu yıllar sonra anlaşılması telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurur.” dedi.

Yığın “detaylı rapor alın içiniz rahat olsun.”

Yani vatandaş sıfır araç aldım diye satıcı firmaya güvenerek aldığı aracın kaportasında veya başka aksamlarında değişen parçaların olduğu son günlerde karşılaşılan bir durum oldu. Hatta noter huzurunda durum tespiti yapmak zorunda kalan mağdur tüketicileri basında yer aldığı görüldü.

Bu sebeple konu hakkında uyarılarda bulunan Oto Ekspertiz Markası Ödüllü Pilot Garage Kartal Oto Sanayi Ekspertiz Merkezi yetkilisi Ali Yığın; “Sıfır araç alacak olanlar için de mutlaka detaylı ekspertiz çalışması yaptırın, detaylı rapor alın içiniz rahat olsun.” dedi.

Yığın, Oto Ekspertiz firmaları hakkında bilgi verirken devamla “Satın almak istediğiniz araçlarınızın durumunu detaylı bir şekilde öğrenmek ekspertiz yaptırmak için işinin uzmanı sertifikalı ustaların son teknoloji cihazlarla kontrol edilerek gönül rahatlığıyla ekspertiz raporlarıyla hizmet vermektedir.” dedi.

Yığın “Aracınız hakkında Detaylı Rapor 25 Dakikada Elinizde!”

Oto Ekspertiz firması yetkilisi Yığın, Ekpertiz raporları hakkında bilgi verirken, “Araç sahipleri, Oto Ekspertizden detaylı bir raporla araçlarının durumu hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için, Pilot Garage Kartal Oto Sanayi Ekspertiz Merkezi yalnızca 25 dakika içerisinde, sizlere kusursuz bir araç raporlaması sunabilmektedir." dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık