Ana Sayfa Gündem Akay, Sultanbeyli’de hizmetkârlık görevine talibim

Akay, Sultanbeyli’de hizmetkârlık görevine talibim

Adalet ve Kalkınma Partisi’nde mahalli idari seçimleri öncesinde Sultanbeyli Belediye Başkanlığı’na ilk aday adaylığı başvurusunu yapan isim Adil Mahallesi Muhtarı ve İş Adamı Bekir Akay oldu.

Giriş Tarihi: 14 Ekim 2013 Pazartesi 10:05
Akay, Sultanbeyli’de hizmetkârlık görevine talibim
HİÇYILMAZ:  AKAY’IN ADAY ADAYLIĞI İLÇEMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN

AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanlığı’na müracaat ederek aday adaylığı başvurusunu yapan Akay, “Sultanbeyli’de hizmetkârlık görevine talibim” dedi. Aday adayı Bekir Akay, adaylık evraklarını AK Parti Sultanbeyli Sosyal İşler Başkanı Abdurrahman Hiçyılmaz’a teslim etti.  AK Parti Sultanbeyli Sosyal İşler Başkanı Abdurrahman Hiçyılmaz,  aday adaylığı alındı belgesini başvuru yapan Bekir Akay’a teslim ettikten sonra yaptığı açıklamada, Mart ayında yapılacak mahalli idareler seçimlerinin hem Sultanbeyli’ye, hem ülkeye, hem de partisine hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu. AK Parti’de Sultanbeyli Belediye Başkan aday adaylığına ilk başvuruyu yapan ismin Bekir Akay olduğunu belirten Hiçyılmaz, “Tüm belgelerini tamamlamış olan Akay’a alındı belgesini veriyorum ve aday adaylığının hem kendisine, hem partimize, hem de Sultanbeyli’mize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

AKAY: SULTANBEYLİMİZİ GELECEĞE TAŞIMAK İÇİN GÖREVE TALİBİM

Aday adaylığı müracaatında bulunan Adil Mahallesinin çalışkan muhtarı Bekir Akay ise, “Genç bir evladınız olarak bu göreve, Sultanbeyli’de hizmetkârlık görevine talim olduğumu belirtmek istiyorum. Bu süreçte inşallah hem kendimizi, hem de projelerimizi daha fazla ayrıntılı bir şekilde anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanlığının bir bayrak yarışı olduğunu dile getiren Akay, “Belediye Başkanlığı kutsal ve bir o kadar da sorumluluk gerektiren bir görev. Kendimde bu sorumluluğu ve yeterliliği görüyorum. Sultanbeyli halkının yoğun isteği neticesinde bu göreve talip oldum.  Niyetimiz bugüne kadar yapılan hizmetlerin üzerine yeni hizmetler yapabilmek ve Sultanbeyli’mizi geleceğe taşımaktır” ifadelerini kullandı.

Akay, konuşmasının sonunda AK Parti İlçe Teşkilatında bulunan parti mensuplarının, gazetecilerin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramını da kutladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık