Ana Sayfa Gündem Ak Parti Sultanbeyli'den yoğun katılımlı Danışma Meclisi

Ak Parti Sultanbeyli'den yoğun katılımlı Danışma Meclisi

Ak Parti Sultanbeyli ilçe Teşkilatının düzenlediği 2015 Mart Danışma Meclisi Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 11 Nisan 2015 Cumartesi 04:25
Ak Parti Sultanbeyli'den yoğun katılımlı Danışma Meclisi
Ak Parti Sultanbeyli Teşkilatı Danışma Meclisine Ak Parti İl Başkanı  Dr. Selim Temurci, Ak parti Koordinatör Milletvekili Metin Külünk, İl Koordinatörü Habil Yazıcı, Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, İlçe Başkanı Ali Sevinç, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Koç ve Yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Çakır ve Yönetimi, Ak parti Sultanbeyli Mahalle Başkanları ve Yönetimleri ile Sandık Yöneticileri katıldılar.

Ak Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Sevinç’in Açılış Konuşması ile başladı. Selamlama konuşmalarına geçildi. Sultanbeyli Belediye başkanı Hüseyin Keskin selamlama konuşmasını yaparken, tapu ile ilgili büyük aşama kaydettiklerini belirtti. Belediye başkanı Keskin’in ardından; Kadınları kolları başkanı Ayşe Koç ve Gençlik Kolları başkanı Mehmet Çakır selamlama konuşmalarını yaptı.

Ak parti Sultanbeyli danışma meclisi; Tanıtım ve Medya Birim Başkanı Veli Gündoğdu'nun faaliyet sunumu sinevizyon eşliğinde yaptı. Ak parti Milletvekili MetinKülünk katılımcılara hitap etti. Konuşmasında; Sultanbeyli'nin Mülkiyet sorununun çözümü konusunda  çok çaba sarf eden Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’i ve Ak parti Sultanbeyli ilçe başkanı Ali Sevinç’i takdir ettiklerini… bu emeklerine destek veren Bürokratlara teşekkür ettiklerini belirttiler. Daha sonra Ak parti İstanbul il başkanı Selim Temurci “Sultanbeyli halkından razıyız. Sultanbeyli'ler bütün güzellikleri hak ediyor, Sultanbeyli’ye kendilerinin de her zaman destekçileri olacağız” dedi.

2015 Mart Danışma Meclisi Program Ak Parti Sultanbeyli ilçe başkanı Ali Sevinç’in kapanış konuşması ile sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık