Ana Sayfa Gündem Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Ümraniye’de Açılış Ya

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Ümraniye’de Açılış Ya

Soylu, Ümraniye İstikrarı sağlamış bir ilçedir

Giriş Tarihi: 26 Aralık 2012 Çarşamba 04:11
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Ümraniye’de Açılış Ya
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Çamlık Mahallesinde hizmet verecek olan Tarihi Çorbacı’nın açılışını yaptı.Ümraniye Çamlık Mahallesi İkbal Caddesi’nde hizmet verecek olan Tarihi Çorbacı’nın açılışı düzenlenen bir törenle yapıldı. Törene Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanı Öztürk Oran, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Nimetullah Topu, Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanı Hurşit Yıldırım, Belediye Başkan Yardımcıları, işletme yöneticileri ile vatandaşlar katıldı. Hayırlı olsun dileklerinde bulunan Başkan Hasan Can, Türkiye ekonomisinin güzele gittiğini ve yansıması olarak Ümraniye’ de birçok işyeri açılışının gerçekleştiğini, söyledi. Başkan Hasan Can, kültürel yemeklerimizin besmelesi olan Çorbanın ve bu hizmeti veren Tarihi Çorbacı’nın açılışının da Ümraniye ekonomisinin yükselen bir göstergesi olduğunun altını çizdi.Soylu, Ümraniye İstikrarı sağlamış bir ilçedir

Daha sonra konuşmasını yapan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu şunları söyledi. “Bir bereket yuvasının açılışındayız. Bundan dolayı da çok büyük memnuniyet duyduğumu da belirtmek isterim. Hem aileye bereket yuvası, hem de istihdam olanlara bereket yuvası bir işyerinin açılması, yeni bir hayatın açılması anlamına gelir. Bir işyerinin açılabilmesi içinde geleceğe ait bir istikrarın, güvenin, o coğrafya da, o ilçede, o ekonomide oluşması gerekir. Buradan şu mutluluğu duyuyorum. Bizim Ümraniye İlçemiz, bu imkanları sağlayan bir ilçemiz. Bu işyeri hem ilçemize, hem ülkemize hem de hizmet almak için buraya gelecek müşterilerine ve çevreye hayırlı olsun” .

Konuşmalardan sonra Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve beraberindekiler açılış kurdelesini keserek, Tarihi Çorbacıda çorba içtiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık