Ana Sayfa Gündem Yönetimde hizmetin kalitesi eğitimle artacak

Yönetimde hizmetin kalitesi eğitimle artacak

Sultanbeyli Belediyesi, vatandaşlarına sunduğu hizmetin kalitesini artırmak amacıyla, yönetici ve personele yönelik belirli aralıklarla hizmet içi eğitim seminerleri düzenliyor. Prof. Dr. Halit Keskin tarafından düzenlenen seminerler, özellikle yöneticiler için faydalı yöntemler içeriyor.

Giriş Tarihi: 7 Ocak 2013 Pazartesi 05:59
 
Yönetimde hizmetin kalitesi eğitimle artacak
Sultanbeyli Belediyesi, ilçe halkına daha hızlı, etkin ve kaliteli hizmet sunabilmek için bünyesinde bulunan yönetici ve personele, zaman zaman eğitimler düzenliyor. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen eğitimlerde hedef, personelin verimini artırarak, vatandaşların istek ve taleplerine doğru ve hızlı çözümler üretebilmek...

Bu eğitimlerden sonuncusu belediye birim müdürleri için gerçekleştirildi. Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halit Keskin, yöneticilere yönelik kişisel gelişim eğitim seminerlerine başladı.

Toplantı yönetimi

İlk seminerde “Yönetim, Yönetici ve Yönetim Süreci” konusunu ele alan Keskin, eğitimin ikinci haftasında “Toplantı Yönetimi” konusu üzerine konuştu. Keskin, Sultanbeyli Belediyesi yöneticilerine, en etkin iletişim ve paylaşım araçlarından biri olan toplantılarda, istenen düzenin ve atmosferin sağlanması, toplantıların açıklayıcı, paylaşımcı ve çözüm odaklı olması, toplantıları verimli hale getirmek maksadıyla kullanılacak destekleyici argümanların belirlenmesi gibi konularda önerilerde bulundu.

Seminerler devam ediyor

Aralık ayı itibariyle başlayan eğitim seminerleri haftalık olarak devam ediyor. 10 Ocak günü “Duygusal Zekâ ve Duyguların Yönetilmesi” konulu eğitim, 17 Ocak günü ise “Etkili İletişim Teknikleri” konulu eğitimler düzenlenecek.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık