Ana Sayfa Sultanbeyli Yılmaz: ‘Tarafsızlığınız takdirle takip ediyoruz’

Yılmaz: ‘Tarafsızlığınız takdirle takip ediyoruz’

10 Ocak Gazeteciler günü nedeniyle Saadet Partisi (SP) İlçe Başkanı İsmail Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Hasan Duman, Ercan Turan, Fethullah Bülbül ve Ömer Koç ile birlikte GERÇEK VİZYON’u ziyaret ederek gazeteciler gününü kutladılar.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2013 Pazar 07:37
 
Yılmaz: ‘Tarafsızlığınız takdirle takip ediyoruz’
YILMAZ: ‘GERÇEK VİZYON’U TEBRİK EDİYORUZ’

SP İlçe Başkanı İsmail Yılmaz;” tüm gazetecilerin 10 Ocak Gazeteciler Günü'nü yönetim kurulum adına kutluyorum. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve tarafsız bir şekilde haberlerini kamuoyuna yansıtan GERÇEK VİZYON gazetesini tebrik ediyorum. Tarafsız bir haber anlayışıyla ile her kesime giderek yaptığı yerel habercilik alanındaki başarılarını her gün okuyoruz, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

HEDEFİMİZ SULTANBEYLİ’DE SEÇİMİ ALMAK

Ziyaret sırasında yerel gündemle ilgili konulara değinen Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı İsmail Yılmaz: ‘Gerek genel merkez olarak, gerekse ilçe teşkilatları olarak 2014 yılının Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere kilitlenmiş vaziyetiyiz. Milli görüşün kalelerinden olan Sultanbeyli’de seçimi almak üzere çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz. Kısa zamanda yol haritamızı kamuoyu ile paylaşıp, startımızı vereceğiz’ dedi.

GERÇEK: ‘TÜM PARTİLERE EŞİT MESAFEDEYİZ’

Gazeteciler günü dolayısıyla kendilerini unutmayan Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Teşkilatına teşekkür eden gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ömer Faruk Gerçek, ‘Sultanbeyli’de halkımız olayları gazetemizden okuyarak ilçe hakkında bilgi ediniyor. Bizler haberlerimizi yaparken tarafsız ve objektif olmaya gayret gösteriyoruz. Tüm siyasi partilere eşit mesafede yaklaşarak etkinliklerini gazetelerimizde duyurmaya çalışıyoruz’ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık