Ana Sayfa Gündem Tekbaş, ‘Gerçek Vizyon’u cesaretinden dolayı kutluyorum’

Tekbaş, ‘Gerçek Vizyon’u cesaretinden dolayı kutluyorum’

Saadet Partisi Sultanbeyli’li Alucra’lıların programına katılmak için Sultanbeyli’ye gelen Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Süleyman Tekbaş, program öncesi Gerçek Vizyon’u ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 1 Ocak 2013 Salı 05:06
 
Tekbaş, ‘Gerçek Vizyon’u cesaretinden dolayı kutluyorum’
GİRESUN İL BAŞKANINDAN GAZETEMİZE ZİYARET

Pazar günü Sultanbeyli’de bir takım ziyaretlerde bulunmak ve Saadet Partisi Sultanbeyli Alucra’lıların düzenlediği programına katılmak için Sultanbeyli’ye gelen Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Süleyman Tekbaş ve yönetimi, program öncesi Gerçek Vizyon’u ziyaret etti. On kişilik bir heyetle gazetemizi ziyaret eden, Tekbaş, yerel basının Türkiye için önemli olduğunu vurguladı. İl yönetim kurulu üyeleri ve ilçe teşkilat mensupları ile birlikte gazetemizi ziyaret eden Tekbaş, gazete yöneticilerimiz ile görüşüp çalışmalarımız hakkında bilgi aldı. Tekbaş: ‘Günlük bir gazetenin Sultanbeyli’de çıkıyor olması ilçe adına büyük kazanım’ dedi.

TEKBAŞ: ‘GÜNLÜK BİR GAZETE SULTANBEYLİ ADINA BÜYÜK KAZANIM’

Pazar günü sabah erken saatlerde Sultanbeyli’ye gelen Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Süleyman Tekbaş, ilçede bir takım ziyaretlerde bulundu. İlçede faaliyet gösteren il dernekleri, esnaf ve işadamlarına ziyarette bulundu. Öğlen namazı sonrası Sultanbeyli’nin en etkili günlük gazetesi olan Gerçek Vizyon’u ziyaret etti. İl yönetim kurulu üyeleri ve ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gerçek Vizyon’a gelen İl Başkanı Süleyman Tekbaş, gazete yöneticilerimiz Ömer Faruk Gerçek, Recep Karakoç ile görüştü. Tekbaş, yaklaşık bir saat süren ziyarette gazetemiz hakkında bilgi aldı. Aldığı bilgiler neticesinde konuşan Tekbaş: ‘İstanbul gibi bir yerde yerel bir gazetenin günlük çıkması cesaret işidir. Sizleri cesaretinizden dolayı kutluyorum. Zor bir göreve talip olmuşsunuz. Kendi tesisinizin olması, gazetenizin abonelere gitmesi sizlere bağımsız kılıyordur. Bu durumun haber konusunda sizleri özgür kıldığını düşünüyorum. Zaten gazetenizin haberlerine bakınca özgürlüğünüz daha bariz bir şekilde ortaya çıkıyor” dedi. Karşılıklı yapılan sohbetlerden sonra İl Başkanı Süleyman Tekbaş ve arkadaşları gazete binamızı gezdi. İkramlardan sonra hatıra fotoğrafı çekildi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık