Ana Sayfa Gündem Sancaktepe’de Tokatlılar Derneği yıldönümü etkinliği düzenledi

Sancaktepe’de Tokatlılar Derneği yıldönümü etkinliği düzenledi

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Samandıra Kültür Merkezinde kuruluş yıldönümü nedeniyle bir etkinlik düzenledi.

Giriş Tarihi: 2 Ocak 2013 Çarşamba 06:52
 
Sancaktepe’de Tokatlılar Derneği yıldönümü etkinliği düzenledi
Etkinlik, Tokat yöresel yemekleri ve ürünlerin tanıtımı ve ikramları ile başladı. Kuruluş yıldönümü etkinliğine Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan ve Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Tokat Eski Milletveki Hüseyin Gülsün, İstanbul Milletvekili Metin Külünk ve İstanbul Milletvekili Gürsoy Erol, Çat Belediye Başkanı Halil İbrahim Uzun, Sancaktepe Belediyesi meclis Üyeleri, Siyasi parti temsilcileri ve davetliler katıldı. Protokol konuşmalarının ardından, program yöresel sanatçıların sahne alması ile devam etti.

Düzenlenen etkinlikte yöresel yemeklerin tanıtımı davetlilerin en çok ilgi gösterdiği alan oldu. Sancaktepe Tokatlılar Deneği Yönetim Kurulu üyeleri protokol ile birlikte sahnede topluca hatıra fotoğrafı çektirmesinden sonra sahneyi yöresel sanatçıların alması ile program devam etti.

Gazeteciler Başkan Erdem’i protesto etti

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği gecede alışık olunmayan bir protesto yaşandı. Sancaktepe belediye başkanı İsmail Erdem konuşmasını yapmak üzere sahnedeki kürsüye çıkınca programı izleyen gazeteciler ve kameramanlar fotoğraf makinelerini ve kameralarını sahneye bırakarak salonun bir köşesine çekildiler ve başkan Erdem’in konuşması süresince programı, sahnede konuşma yapan Erdem’e sırtları dönük bir şekilde izlediler. Tevfik Erk - Sancaktepe

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık