Ana Sayfa Gündem PESİAD Üniversite İşbirliği

PESİAD Üniversite İşbirliği

PESİAD Pendik Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, Gedik Üniversitesi yetkilileriyle birlikte toplantı düzenledi. Rektör Prof. Dr. Ahmet Topuz ve Fakülte Dekanlarının hazır bulunduğu toplantı Gedik Üniversitesi’nde gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 7 Ocak 2013 Pazartesi 05:29
 
PESİAD Üniversite İşbirliği
2013 yılı içerisinde ortak yapılması düşünülen çalışmalar ve PESİAD, Pendik Belediyesi, Gedik Üniversitesi ortaklığında İşbirliği Protokol imzalanması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Rektörlük Senato odasında yapılan toplantıya Rektör Prof. Dr. Ahmet Topuz’un yanı sıra Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Kamuran Güçlü (Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Dekanı), Prof. Dr. Adnan Şişman (Gedik Meslek Yüksekokulu Müdürü), Prof. Dr. Aydın Şalcı (Mühendislik Fakültesi Dekanı) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Berrak Kurtuluş, Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sunullah Özbek, Güyem Müdürü Dursun Turan ve Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Ayşin Şişman katıldı.

Toplantıda, Pendik Sanayi Envanterinin çıkarılması, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile GÜYEM tarafından organize edilecek ekonomi temelli seminer ve eğitimlerin planlanması, Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi ile Kentsel Dönüşüm konusunda bilgilendirme toplantılarının düzenlenmesi ve Meslek Yüksekokulu ile birlikte “Bilinçli Gıda Tüketiminin yaygınlaştırılması” konularında çalışmaların bir plan dâhilinde uygulanması kararlaştırıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık