Ana Sayfa Gündem Çekmeköy`de eski okulların yıkımına başlanıyor!

Çekmeköy`de eski okulların yıkımına başlanıyor!

Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Hatice Mehmet Ekşioğlu İlkokulu`nun yıkılacağını ve yerine 7 katlı yeni bir bina yapılacağını açıkladı.

Giriş Tarihi: 12 Aralık 2012 Çarşamba 09:14
 Çekmeköy`de eski okulların yıkımına başlanıyor!
Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Hamidiye Mahallesi`nde bulunan Hatice Mehmet Ekşioğlu İlkokulu`nu ziyaret etti. Öğrencilerle ve öğretmenlerle sohbet eden Başkan Poyraz, daha sonra velilerle bir araya gelerek Çekmeköy`ü eğitim vadisi yapmak için çalıştıklarını ve bu hedef için neler yapıldığını anlattı.

Hatice Mehmet Ekşioğlu İlkokulu`nun yıkılarak yerine 7 katlı yeni bir bina yapılacağının müjdesini veren Başkan Poyraz, yeni okulun her türlü teknolojik imkânlar kullanılarak yapılacağını söyledi. Hazırlanan projede okulun 7. katının spor kompleksi olarak inşa edileceğini söyleyen Başkan Poyraz, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını, çocukların eğitimlerinin aksamaması için her türlü tedbirin alınacağını belirtti.
Belediye Başkanı Ahmet Poyraz vatandaşlara yaptığı konuşmasında, ``İlçede eğitime uygun olmayan bir çok okulun yıkılıp yerine daha çok katlı okulların yapılması için de gerekli çalışmaları yapıyoruz. Daha önce de söylediğimiz gibi daha iyi eğitim için daha kaliteli ve eğitime elverişli okulların inşaası sürecektir`` şeklinde konuştu.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık