Ana Sayfa Gündem AK Parti Kurucuları, Tuzla’da Buluştu

AK Parti Kurucuları, Tuzla’da Buluştu

AK Parti’nin İstanbul’daki kurucu il ve ilçe başkanları, bu ayki olağan toplantısını Tuzla’da gerçekleştirdi. Organizasyona, AK Parti’nin Tuzla’daki kurucu ilçe başkanı olan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ev sahipliği yaptı.

Giriş Tarihi: 27 Aralık 2012 Perşembe 03:45
 
AK Parti Kurucuları, Tuzla’da Buluştu
AK Parti’nin Tuzla’daki kurucu ilçe başkanı olan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti’nin İstanbul’daki kurucu il ve ilçe başkanlarını ağırladı. Periyodik olarak gerçekleştirilen toplantıya AK Parti İstanbul kurucu İl Başkanlığını yapan AB Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Alaattin Büyükkaya, AK Parti eski Milletvekili Ali İbiş ile İstanbul’daki kurucu ilçe başkanları katıldı.

İstanbul’un tüm siyasi partilerde olduğu gibi AK Parti için de gözde olduğunu belirten Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Bir siyasi partinin kuruluşunda görev almak, diğer siyasi görevlerden çok daha zordur. Bizler Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, O’nun hizmet erbaplığı ile bu zor görevi alnımızın akıyla tamamlayarak görevlerimizi yeni arkadaşlarımıza devrettik. Bugün ise hepimiz farklı görevlerdeyiz. Partimizin bir neferi olmaktan her zaman gurur duyuyorum” dedi.

Yaklaşık iki saat süren toplantıda, yerel kalkınma ve Ak icraatler konuşuldu. Toplantı sonunda Başkan Yazıcı katılanlara teşekkür ederek sözlerini tamamladı.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık