Ana Sayfa Gündem Ağaoğlu Pendik’te minibüsçülerin yeni başkanı

Ağaoğlu Pendik’te minibüsçülerin yeni başkanı

Eski başkan Hasan Aydın'ın aday olmadığı kongrede Pendik Minibüsçüler Dernek Başkanlığına Atilla Ağaoğlu seçildi.

Giriş Tarihi: 9 Ocak 2013 Çarşamba 05:40
 
Ağaoğlu Pendik’te minibüsçülerin yeni başkanı
Geçtiğimiz 27 Aralık'ta Şehit Feti Caddesi ile Süreyya Paşa Caddesi'nin kesiştiği notada bulunan dernek merkezinde gerçekleşen kongrenin divan başkanlığını Dolayoba Şoförler Odası Başkanı Niyazi Akyüz yaptı. Başkan yardımcılığını Pendik Şoförler Odası Başkanı Vehbi Bayraktar ve Dolayoba Şoförler Odası Başkan Yardımcısı Necip Tarhanacı birlikte yürüttü.

Çok sayıda minibüsçü esnafının katıldığı kongrede bu görevi uzun yıllardır yürüten Hasan Aydın, yeniden aday olmadı. Aydın aday olmayınca kongreye tek liste halinde gidildi. Ünlü İşadamı Ali Ağaoğlu’nun yakın akrabası olan ve daha önce Hasan Aydın’ın yardımcılığını yürüten Atilla Ağaoğlu, Pendik minibüsçüler derneği başkanlığına oy birliğiyle seçildi. Yönetim kurulu üyeliklerine ise, Serdal Açıkgöz, Erkan Dak, Murat Şirin, Paşa Habil Karakaya, Orhan Işık, Atilla Aydoğan getirildi.

Yedek yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu; Hasan Aydın, Sedat Sivri, Selçuk Kılıç, Zeki Örmengül, Eyüp Lüleci, Cevdet Alemdar ve Zekeriye Şahin Denetim Kurulu Asil. Hacı Hasan Zengin, Murat Aydın ve Mustafa Tanrıverdi. Yedekler Metin Kalaycı, Bilal Kadıoğlu ve Fatih Yakut.

Atila Ağaoğlu, başkan seçildikten sonra yaptığı ilk açıklamada vatandaşlara en kaliteli taşımacılık hizmetini vermek için gayet göstereceklerini söyledi. Ağaoğlu, önceki başkan Hasan Aydın'a da yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık