Ana Sayfa Gündem Adem Özköse’den Mustafa Tekir’e ziyaret

Adem Özköse’den Mustafa Tekir’e ziyaret

Sultanbeyli İHH Gönüllüleri ve Ak Parti Gençlik Kollarının Suriye halkı için düzenlemiş olduğu yardım gecesine konuşmacı olarak katılan Gazeteci Adem Özköse, konferans sonrası Sultanbeyli’nin sevilen kanaat önderlerinden Mustafa Tekir’i evinde ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 1 Ocak 2013 Salı 04:43
 
Adem Özköse’den Mustafa Tekir’e ziyaret
KONFERANS SONRASI MUSTAFA TEKİR’E ZİYARET!

Geçen yıl Suriye’de yaklaşık iki ay esir kalan gazeteci Adem Özköse, esaretinde yaşadığı günleri ve Suriye’de yaşanan olayları insanlara anlatmak için Türkiye’nin çeşitli yerlerinde konferanslar vermeye devam ediyor. Bu bağlamda geçtiğimiz hafta Sultanbeyli İHH Gönüllüleri ve Ak Parti Gençlik Kollarının Suriye halkı için düzenlemiş olduğu yardım gecesine konuşmacı olarak katılan Gazeteci Adem Özköse, Suriye’de yaşanan olayları salonda bulunan insanlara anlattı. Yaklaşık bir saat süren konferans sonrası salondan ayrılan Özköse, Sultanbeyli’nin kanaat önderlerinden olan Mustafa Tekir’i evinde ziyaret etti.

ÖZKÖSE VE ARKADAŞLARI TEKİR’İN HAYIR DUASINI ALDI

Uzun yıllar İslam davası için büyük mücadeleler veren ve bu davada birçok önemli çalışmalara imza atan Tekir, gazeteci Adem Özköse’nin sürpriz ziyaretinden son derece memnun kaldı. Evinde Özköse ve arkadaşlarını ağırlayan Tekir, Adem Özköse’den Suriye’de yaşanan olayları dinledi ve kendi tecrübelerini aktardı. Özköse’nin önemli bir dava için emek sarf ettiğini ve bu davada yalnız olmadığını dile getiren Mustafa Tekir: “Adem kardeşimiz, Suriye ve Ortadoğu’da yaşanan olaylara duyarsız kalmıyor. O coğrafyada Müslümanların yaşadığı sıkıntıları her platformda gündeme getiriyor. Bizler kendisine sürekli dua ediyoruz. Umarım bu çalışmalar Müslümanların uyanmasına vesile olur” dedi. Yapılan ikramlardan sonra gazeteci Adem Özköse ve arkadaşları Mustafa Tekir’in hayır duasını alarak Sultanbeyli’den ayrıldı. Hatırlanacağı üzere Adem Özköse 2012 yılının ilk aylarında Sultanbeyli AGD’nin düzenlediği programa katılmış ve program sonrası yine Mustafa Tekir’i evinde ziyaret etmişti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık