Ana Sayfa Sultanbeyli 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Akbulut, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Sultanbeyli’de yerel yayın yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2013 Pazar 07:32
 
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Sultanbeyli Belediyesi ilçedeki basın mensuplarını unutmadı ve düzenlenen yemekle gazetecilerin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Gazetecilerin bir fikir işçisi olarak haklarını düzenleyen 212 sayılı yasanın kabulünün yıldönümünde ilan edilen Çalışan Gazeteciler Günü’nde, Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Akbulut, basın mensuplarıyla düzenlenen yemekte bir araya geldi. Akbulut, gazetecilerle yapılan çalışmaları değerlendirdi.

Akbulut konuşmasının başında tüm basın mensuplarının Gazeteciler Günü’nü kutladığını belirtip ilçede yapılan çalışmalardan kısaca bahsetti.

“Desteğiniz önemli”

Günün önemi vesilesiyle gazetecilik mesleğinin önemine değinen Akbulut, “Sultanbeyli’mizi hızla kalkındırmak için bizler yoğun gayret gösterirken, sizlerin bu süreçte desteği son derece önemli. Halkımızın haber alma özgürlüğü adına yaptığınız hizmetlerinizi takdire şayan buluyorum ve emeğinizden dolayı sizleri kutluyorum.” dedi.

Sohbet havasında geçen toplantıda basın mensupları ilçede yapılan çalışmalara ilişkin fikir ve önerilerini belirtirken Akbulut, gazetecilerin sorularını cevapladı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık