Ana Sayfa Ümraniye Ümraniye Belediyesi araç filosuna 12 araç daha kattı

Ümraniye Belediyesi araç filosuna 12 araç daha kattı

Ümraniye Belediyesi araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Satın aldığı 1 adet Kombine Kanal Açma Aracı, 5 adet 13+1,5 m3 Hidrolik sıkıştırmalı Çöp Kamyonu, 3 adet 14 ton kapasiteli Su Tankeri, 3 adet 32 Tonluk Kırkayak Damperli Kamyon ile birlikte araç filosuna 12 araç daha ekledi.

Giriş Tarihi: 16 Mayıs 2013 Perşembe 10:35
Ümraniye Belediyesi araç filosuna 12 araç daha kattı
Ümraniyelilere sunulan hizmetlerin kalitesini arttırmak ve daha etkin biçimde yürütülmesini sağlamak amacıyla araç filosunu güçlendirmeye devam eden Ümraniye Belediyesi, satın aldığı 1 adet tam donanımlı su basma ve çekme özelliğine sahip Kombine Kanal Açma Aracı, 5 adet 13+1,5 m3’lük Hidrolik sıkıştırmalı Çöp Kamyonu, 3 adet 14 ton kapasiteli Su Tankeri, 3 adet 32 Tonluk Kırkayak Damperli Kamyon ile birlikte araç filosuna 12 araç daha ekledi. Ümraniye Belediyesi genişlettiği araç filosu ile hizmet yürüyüşünü aralıksız sürdürüyor.

BAŞKAN HASAN CAN; ‘AMACIMIZ EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET VERMEK”

Yeni alınan araçlarla Ümraniye Belediyesi araç filosunun daha da güçlendiğini söyleyen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, amaçlarının vatandaşa en iyi biçimde hizmet vermek olduğunu söyledi. Araç filosunu güçlendirmeye devam edeceklerini ifade eden Başkan Hasan Can, yeni araçların Ümraniyelilere hayırlı olması temennisinde bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık