Ana Sayfa Sultanbeyli Ulusoy, STK Başkanları, Muhtarlar ve Basınla Bir Araya Geldi

Ulusoy, STK Başkanları, Muhtarlar ve Basınla Bir Araya Geldi

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adayı Mustafa Ulusoy, Pazar günü Enfess Restaurant’da mahalle muhtarları, STK Başkanları ve yerel basınla bir araya geldi. Aday adaylığında önemli yol kat ettiğini söyleyen Ulusoy, ‘Sultanbeyli’nin adaylığına garanti gözüyle baktığını’ söyledi.

Giriş Tarihi: 5 Nisan 2011 Salı 20:02
Ulusoy, STK Başkanları, Muhtarlar ve Basınla Bir Araya Geldi
TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYAN HERKES BAŞIMIZIN TACI

12 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adayı olan Mustafa Ulusoy, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları ve Muhtarlarla bir araya geldi. Yıllardır İstanbul da yaşadığını son 20 yıldır da Sultanbeyli’de yaşamını idame ettirdiğini söyleyen AK Parti  milletvekili aday adayı Mustafa Ulusoy, “Sizlerle her zaman iç içe oldum, aynı havayı soluyup, aynı soğuğu çektim. Tabii ki diğer aday adayı arkadaşlar da var ve ben onlara da başarılar diliyorum. Onlarda benim kardeşlerim. Sultanbeyli ve Türkiye’de kim bir taş üstüne taş koyar, hizmet yaparsa başımızın tacıdır” dedi. İlçede görev yapan en önemli unsurlardan birinin muhtarlar ve STK’lar olduğunu kaydeden Ulusoy, böyle siyasi ortamlarda sizler de halka ulaşıp Sultanbeyli’nin aday adaylarını desteklemelerini söyleyin dedi.

BU İLÇEYE HİZMET İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM

Sultanbeyli’nin sosyal yapısını yakından tanıdığını söyleyen AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Mustafa Ulusoy, “İlçem ve ülkem adına projeler hazırlamak istiyorum, bu konuda herkesin fikrini almak ve ortaklaşa hareket etmek için STK’larla görüşüyorum. Adaylığım kesinleşin kesinleşmesin gezmedik mahalle, gezmedik ev bırakmayacağım. Yaşadığım, ekmeğini yiyip suyunu içtiğim, havasını teneffüs ettiğim Sultanbeyli için ne gerekiyorsa yapacağım. Bu konuda oda başkanları, muhtarlar ve halkımızla istişare kurarak projelerimi sunmak istiyorum” dedi.

ULUSOY: ‘HALKLA İÇ İÇE OLACAĞIM’

Yenilen yemekten sonra davetliler ve basın mensuplarından gelen soruları cevaplayan İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adayı Mustafa Ulusoy, neden AK Parti sorusuna “Çünkü Ak Parti değişimlerin ve yeniliklerin partisidir cevabını verdi.  Konuşmasının devamında ülkenin AK Parti’ye ihtiyacı olduğunu söyleyen Ulusoy, ‘ülkenin değişime ihtiyacı var. Bu değişimi de en iyi, iki dönem üst üste, tek başına hükümet olan AK Parti kadrosunun yaptığını belirtti. Ulusoy, “Seçildiğim takdirde halkla iç içe olacağım, başta Sultanbeyli ve ülkenin sorunlarını yakından biliyor ve bu sorunların çözülmesi için takipçi olacağım.” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık