Ana Sayfa Gündem TEKDEN Koleji 10 Ocak Gazeteciler Günü’

TEKDEN Koleji 10 Ocak Gazeteciler Günü’

Anadolu Yakası’na yeni yıldızlar kazandırmak misyonu ile 2011 – 2012 eğitim-öğretim döneminde kapılarını açan Özel Tekden Koleji, Anadolu Yakası Yerel Basını’nı okullarında konuk etti.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2013 Pazar 07:31
TEKDEN Koleji 10 Ocak Gazeteciler Günü’
Okulun Genel müdürü Osman Taşdemir’in ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Kahyaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Işık hızında çalışmalar gerektiriyor...

Aynı zamanda okul binasında öğle yemeği de ikram edilen basın mensuplarına okul hakkında bilgi verildi. Genel Müdür Osman Taşdemir, “Basın çalışanları teknolojinin de gelişmesiyle adeta ışık hızında çalışmalar yapmak zorunda olduğu bir gerçektir. Bu durum onların hata payının minumuma çekilmesi için yaptıkları görevin sorumluluğunu bir kat daha arttırmaktadır. Buradan anlamalıyız ki, işleri hayli zor ve yıpratıcıdır. Bu zorluğun bilincinde bir kurum olarak sizleri okulumuzda ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Yerel Basın’da kalite artışı için çaba harcıyoruz...

Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Kahyaoğlu ise, eğitim kalitesi adına yaygın çalışmaları olduğu haberlerini aldığımız böyle bir kurum tarafından davet edilemiş olmaktan memnunluk duyduğunu belirtti. AYGAD olarak kuruluş amaçları çerçevesinde Anadolu Yakası’nda yayın yapan yerel basın kuruluşlarında kalitenin yükseltilmesi için çaba harcadıklarını, kurulduktan kısa süre içerisinde bunu başarmış olmanın mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi. Haber: Kadir Toprakkaya – Kadıköy Life

Resim altı:

Tekden Koleji Genel Müdürü Osman Taşdemir tarafından Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Kahyaoğlu’na günün anısı olarak bir plaket verildi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık