Ana Sayfa Gündem Sultanbeyli Saadet’den İftar

Sultanbeyli Saadet’den İftar

Her yıl büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleşen Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanlığının iftarı Atlas Düğün ve Kongre Salonunda gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 2 Ağustos 2013 Cuma 03:36
Sultanbeyli Saadet’den İftar
BELEDİYEYE RÜŞVET ALANDA VERENDE MELUNDUR YAZISINI YENİDEN ASACAĞIZ

İstanbul'da seçimi kazanabilecek muhtemel ilçeler arasında bulunan Saadet Partisi Sultanbeyli ilçe başkanlığı etkinlik üstüne etkinlik yapıyor. Her yıl düzenli olarak yapılan iftar İftar programında bu sende önemli misafirler vardı. İstanbul İl Başkanı Selman Esmerer’in onur konuğu olduğu iftar programına 1000’e yakın parti mensuplusu katıldı. İftar davetinde açılış konuşması yapan  İlçe Başkanı İsmail Yılmaz, iftar davetlerini geleneksel olarak  düzenlediklerini ifade ederek davete katılanlara teşekkür etti. Yılmaz, yerel seçimlerin yaklaştığını, azimle çalıştıklarını 2014 Mart ayında Sultanbeyli Belediyesini kazanarak, Milli Görüş iktidarını Sultanbeyli’den başlatacaklarını söyledi. İlçe başkanı İsmail Yılmaz’ın konuşmasından sonra söz alan Saadet Partisi Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Avukat Halil İbrahim Arıkan ‘’ Yerel seçiler ve sonrası için 5 yıl 8 ayımız var. Bu süre zarfında üç şeye dikkat edeceğiz. Bunlar temiz siyaset yaparak kişilerle değil olaylarla ilgileneceğiz. Temiz yönetim uygulayarak belediyenin kapısına 'rüşvet alan da veren de melundur' yazısını yeniden asacağız. Temiz toplum oluşturarak Sultanbeyli'yi 3. sayfa haberlerinden arındıracağız." şeklinde konuştu.

ESMERER, İSLAM ALEMİNE ÇAĞRIDA BULUNDU

Kapanış konuşması için sözü alan Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Selman Esmerer, Mısır'daki gelişmeleri değerlendirdi. Suudi Arabistan, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn'in ABD'nin emriyle darbeye destek verdiğini savunan Selman Esmerer, "Hem İslamla yönetileceksiniz hem de darbecilerin yanında yer alacaksınız. Bu kabul edilebilinir mi? Ancak ben inanıyorum ki Suudi Arabistan'da yaşayan yüzde 98, Kuveyt'te yaşayan yüzde 98, Birleşik Arap Emirlikleri'nde yaşayanların da yüzde 95'inin kalbi, senin benim gibi Milli Görüşçüler gibi Mursi'nin yanındadır" dedi. Selman Esmerer, tüm İslam coğrafyasının kan revan içinde olduğunun da altını çizerek, en yakın zamanda NATO benzeri bir askeri yapılanmanın İslam ülkeleri arasında da oluşturulması çağrısı yaptı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık