Ana Sayfa Sultanbeyli Sultanbeyli AK Parti Gençlik Kollarından Aday Adaylarına tam destek

Sultanbeyli AK Parti Gençlik Kollarından Aday Adaylarına tam destek

Sultanbeyli AK Parti Gençlik Kollarından seçim öncesi örnek davranış. Sultanbeyli’li İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adaylarını aynı masa etrafında toplayan gençlik kolları, aday adaylarının tamamına tam destek verdiklerini açıkladılar.

Giriş Tarihi: 7 Nisan 2011 Perşembe 19:47
Sultanbeyli AK Parti Gençlik Kollarından Aday Adaylarına tam destek
GENÇLİK KOLLARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Sultanbeyli AK Parti Gençlik Kolları, yaklaşık bir ay önce İstanbul 1. Bölge Milletvekilli aday adaylığını açıklayan Sultanbeyli’li Alaattin Ersoy, Ömer Özkartal, Hüseyin Sayan, Mustafa Ulusoy ve Mehmet Azal’a desteklerini açıklamak için basın mensuplarının da katıldığı kahvaltılı bir program düzenledi. Serace Restaurant’da gerçekleştirilen programa Mehmet Azal hariç dört aday adayı katıldı. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muammer Aykut, Mehmet Azal’ın yurtdışında olduğu için programa katılamadığını ifade etti. Program, Gençlik Kolları Başkanı Muammer Aykut’un konuşması ile başladı.

 

GENÇLİK KOLLARI TARAFSIZLIĞINI ORTAYA KOYDU

12 Haziran seçimleri öncesi İl ve İlçelerde aday adayları arasında yaşanan tatlı rekabeti kamuoyu ile paylaşmak ve aday adaylarını halka tanıtmak için kahvaltılı bir program düzenlediklerini söyleyen Sultanbeyli AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muammer Aykut; ‘Hepinizin malumu önümüzde bir seçim var. Bu seçimlerde partimize gönül veren ağabeylerimizden beş tanesi medeni cesaretini ortaya koyup güzel bir yolculuğa çıktılar. Kendileri bireysel olarak tanıtımlarını bugüne kadar yaptılar ve yapıyorlar. Bizde Sultanbeyli AK Parti Gençlik Kolları olarak kendilerine destek olmak, bir nebzede olsa yorgunluklarını alabilmek için böyle bir program yapmayı uygun bulduk. Davetimize icabet ettikleri için Milletvekili aday adaylarımıza ve siz basın mensuplarına teşekkür ediyorum’ dedi.

 

AYKUT: ‘ÇATIŞAN DEĞİL, FİKİR ÜRETEN GENÇLİĞİZ’

Gençlik olarak AK Parti gibi güçlü bir vizyona sahip bir partide siyaset yapmaktan mutlu olduğunu ifade eden Sultanbeyli Gençlik Kolları Başkanı Muammer Aykut: ‘Partimiz kuruluncaya kadar gençlik hep bayrak asmak, getir götür işlerini yapmak yeri geldiğinde sokak da çatışmak için kullanılmıştır. AK Parti’nin kurulması ile gençlik üzerindeki bu kötü misyon yıkılmış ve yerine çatışan değil fikir üreten gençlik gelmiştir. Bizlerde bugün bunu yapıyoruz. Başbakanımız ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın koymuş olduğu parti misyonuna uygun davranışlar sergiliyor, halkımızın karşısına öyle çıkıyoruz’ dedi. Sultanbeyli kamuoyun ısrarla en az bir veya birkaç Milletvekili istemesinin yerinde ve isabetli bir istek olduğu konusuna da değinen Aykut: ‘Gönlümüz tüm aday adaylarını Ankara’ya göndermekten yana. Sultanbeyli AK Parti ilçe yönetimi olarak elimizden gelen ne varsa bugüne kadar yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Velev ki ilçemizden hiç kimseyi aday göstermediler diye partimize küsmeden, darılmadan yolumuza devam edecek ve oyumuz 1 ise 5’e çıkarmak için mücadele edeceğiz’ dedi. Gençlik Kolları Başkanı Muammer Aykut’un konuşmasından sonra aday adayları kendilerini basın mensuplarına tanıtan birer konuşma gerçekleştirdi.

 

BASIN MENSUPLARI GENÇLİĞİ TEBRİK ETTİ

Programın sonlarına doğru toplantı ile ilgili düşünce ve önerilerini aday adayları ve gençlik kolları ile paylaşan basın mensupları, gençlik kollarının böyle bir programı düşünüp hayata geçirdikleri için tebrik etti. Aynı düşünceyi aday adaylarının da paylaştığı dikkatlerden kaçmadı.    

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık