Ana Sayfa Sancaktepe Sancaktepe’de “ tüketici “semineri

Sancaktepe’de “ tüketici “semineri

Sancaktepe’de tüketici bilincinin gelişmesi için seminer düzenlendi.

Giriş Tarihi: 3 Ocak 2012 Salı 12:58
Sancaktepe’de “ tüketici “semineri
Sancaktepe Geliştirme ve Eğitim Derneği  ve  Tüketiciler Birliği iş birliği ile düzenlenen  “ Tüketici Hakları Eğitimi” semineri yapıldı.

Kısa adı SANGED olan Sancaktepe Geliştirme ve Eğitim Derneği, Sancaktepe ilçesinde önemli bir konuya dikkat çekti. Temel tüketici hakları bilgisinin yanı sıra, tüketicilerin şikayetçi olması ve  neler yapılası konularında bilgi sahibi olunmasınıı sağlayabilecek bir seminer düzenledi. Sancaktepe ilçesinde tüketici bilincinin gelişmesine katkı sunan Sancaktepe Geliştirme ve Eğitim Derneğinin bu girişimi  seminere katılanlar tarafından olumlu bulundu..

Sancaktepe Geliştirme ve Eğitim Derneğinin düzenlediği eğitim seminerinde tüketicinin temel hakları ele alındı. Eğitim seminerine Sancaktepe Mahalle Muhtarları,Sancaktepe Belediye Zabıtası,Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü,Sancaktepe Geliştirme ve Eğitim Derneği üyeleri katıldı.

Aktif bir sunum içinde gerçekleşen seminerde, ürünlerde garanti,ayıplı mallar,satış etiketi ve nasıl şikayetçi olunması konuları işlendi.

Semineri Tüketiciler Birliği Onur Kurulu Başkanı Aydın Ağaoğlu ve Yönetim Kurulu üyesi Cahide Pamuk verdi.

Tevfik Erk / Sancaktepe

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık