Ana Sayfa Sancaktepe SANCAKTEPE KENT KONSEYİ “DENEYİM SOHBETİ”NE YOĞUN İLGİ

SANCAKTEPE KENT KONSEYİ “DENEYİM SOHBETİ”NE YOĞUN İLGİ

Sancaktepe Kent Konseyi Gençlik Meclisinin düzenlediği “Deneyim Sohbeti” Sancaktepe Genco Erkal Kültür Merkezinde gerçekleşti. İşadamı Hüseyin KAPLAN’ deneyimlerini gençlerle paylaştığı Program’a gençler yoğun ilgi gösterdi.

Giriş Tarihi: 13 Nisan 2011 Çarşamba 14:44
SANCAKTEPE KENT KONSEYİ “DENEYİM SOHBETİ”NE YOĞUN İLGİ
  Programın açılış konuşmasını Gençlik Meclisi Başkanı Musa Korkmaz  gerçekleştirdi. Korkmaz kısa konuşmasında;

“Gençlik Meclisi olarak deneyim sohbetlerimiz ara ara devam edecektir. Başarılı kişilerle gençlerimizi buluşturup tecrübelerinden istifade edeceğiz. “dedi

Kent Konseyi Başkanı İsmail Karabiber’de yapmış olduğu konuşmada;

“Sizler bizim her şeyimizsiniz. Gençlere yapılan yatırım Geleceğe olan yatırımdır. Biz kent konseyi, olarak gelecekte kentimizi size emanet edeceğiz. Sizin şimdiden tecrübeli insanlarla hasbihal olmanız sizin adınıza bir şanstır. Kent Konseyi olarak toplumumuzun her kesimini önemsiyoruz. Gençlerimizi daha çok önemsiyoruz. Bu ve buna benzer Programlarımız devam edecektir. Çok Farkı deneyimleri olan alanında başarılı kişilerle deneyim sohbetlerimiz devam edecek. Böyle yoğun ilgiyi gördükçe biz daha çok heyecanlanıyoruz. Bizi kırmayarak sizlerle buluşan tecrübelerini bizimle paylaşacak olan değerli iş adamımız Hüseyin Kaplan’a teşekkür ediyorum. Sizlerin de gözlerinizden öpüyorum” dedi

Deneyimlerini paylaşmak üzere Kaplan Brode yönetim kurulu başkanı İşadamı Hüseyin Kaplan Gençlerle sıcak bir sohbet gerçekleştirdi. Hayatından birçok kesitlerle başarının  sırlarını paylaştı.  Okumakla çalışmayı bir birinden ayırmanın zorluklarını anlattı. Uzun konuşmasından sonra gençlerin sorularını da içtenlikle cevaplayan Hüseyin Kaplan gösterilen yoğun ilgiden çok memnun oldu.

Program bitiminde tüm gençler adına İsmail Karabiber işadamı Hüseyin Kaplan’a bir buket çiçek ve Sancaktepe Kent Konseyinin kendisi adına hazırlanan VTR CD sini takdim etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık