Ana Sayfa Sultanbeyli Keskin’den, halk ve esnaf ziyareti

Keskin’den, halk ve esnaf ziyareti

Çalışmalarını vatandaşın talep ve önerilerine uygun şekilde yürütmeye yoğun gayret gösteren Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, fırsat buldukça ilçe halkıyla bir araya geliyor. Kent meydanını, alışveriş merkezlerini ve semt pazarlarını sık sık gezen Keskin, kimi zaman da yerel işletmelerde ve derneklerde vatandaşın derdini ilk ağızdan dinliyor.

Giriş Tarihi: 24 Ocak 2013 Perşembe 04:20
Keskin’den, halk ve esnaf ziyareti
Mahalle toplantılarına ara vermeden devam eden Hüseyin Keskin, bu istişare toplantılarını ilçede yaptığı ziyaretler ve saha gezileriyle zenginleştiriyor.

Göreve geldiği günden buyana halkla birebir diyaloga büyük önem veren Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, bunu hayata geçirebilmek için çeşitli adımlar atıyor. Her yıl düzenlenen mahalle toplantılarında halkı dinleyen ve çalışmaları paylaşan Keskin, yaptığı ziyaretler yoluyla vatandaşlarla sohbet etmeyi de ihmal etmiyor.

Keskin bu uygulamayla ilçede devam eden projeleri de yerinde inceliyor. 23 yıllık hayal olan Gölet Projesi’ni hemen hemen her fırsatta inceleyen ve yetkililerden bilgiler alan Keskin, ilçenin en büyük ihtiyacı olan 400 yataklı devlet hastanesinin çalışmalarını da titizlikle takip ediyor.

Başkan Keskin, pazar esnafı, ilçe halkı ve gençlerle bir arada
Başkan Keskin, semt pazarlarını gezip pazar esnafıyla ve alışverişe gelen vatandaşla Sultanbeyli üzerine sohbet ediyor. Sıcak diyalogların yaşandığı ziyaretlerde, merak edilen konularda vatandaşlara bilgi veren Başkan Keskin’e ilgi büyük oluyor.

Belirli aralıklarla Kent Meydanı ve alışveriş merkezlerinde dolaşan Keskin, ilçe gençleriyle sohbet etmeyi de ihmal etmiyor.

Sultanbeyli için önemli bir yere sahip memleket dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarını sık sık ziyaret eden Keskin, ilçede yapılan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi verirken, halkın talep ve önerilerini dinleme fırsatı buluyor.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık