Ana Sayfa Gündem Kartal Milli Eğitim Müdürü hızlı başladı

Kartal Milli Eğitim Müdürü hızlı başladı

Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni başlayan Mustafa Arslanoğlu’na ziyaretçi akını devam ediyor.

Giriş Tarihi: 1 Ağustos 2013 Perşembe 05:11
Kartal Milli Eğitim Müdürü hızlı başladı
Daha önce uzun yıllar görev yaptığı Kartal’da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Arslanoğlu, bir taraftan misafirlerini ağırlarken bir taraftan da ilçede okul dönüşümleri ile ilgili problemleri çözmeye uğraşıyor.

Arslanoğlu’nun son ziyaretçileri Eğitim Bir Sen İstanbul 4 No’lu Şube Başkanı Talat Yavuz, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş, Emekli MEB Müşaviri Abdullah Şenyüz, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdür Yardımcısı Şakir Çavuş, Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi eski müdürü Mustafa Gözübüyükoğlu, ile birlikte bir grup eğitimci oldu.

Ziyaret sırasında Eğitim Bir Sen İstanbul 4 No’lu Şube Başkanı Talat Yavuz, ‘’Kartal’da eğitimin birçok problemi var, yeni müdürümüzle bu problemlerin çözümü için var gücümüzle çalışacağız’’ dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Arslanoğlu, “Kartal’da okul dönüşümlerinin çok keskin planlandığını, hem kesin dönüşüm hem de bütün okulların tekli normal eğitime geçişinin planlanmış olmasının çeşitli sıkıntılara sebep olacağını görerek ilçe Kaymakamıyla konuyu yeniden değerlendirerek bazı okulların ikili öğretim yapmasına karar verdiklerini, böylece hem norm fazlası olan onlarca öğretmene norm açılmış olacak hem de 60 kişilik sınıfların olması engellenmiş oldu” şeklinde konuştu.

Ziyaret sırasında eski günler yâd edilip, anılar tazelendi. Eğitimdeki dönüşüm ve eğitim problemleri tartışıldı. Tebrik ve başarı dilekleri iletildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık