Ana Sayfa Kadıköy İşadamı Seven; Türkiye Çağrı Merkezlerinden Tam Anlamıyla Faydalanamıyor!

İşadamı Seven; Türkiye Çağrı Merkezlerinden Tam Anlamıyla Faydalanamıyor!

Türkiye’de telekomünikasyon sektörünün en genç işadamlarından Sabahattin Seven, Türkiye’nin Çağrı merkezlerinden tam randımanla faydalanamadığını ifade ediyor.

Giriş Tarihi: 13 Nisan 2011 Çarşamba 14:33
İşadamı Seven; Türkiye Çağrı Merkezlerinden Tam Anlamıyla Faydalanamıyor!
Çağrı Merkezleri tüketiciye daha iyi hizmet veriyor

Yıllardır Çağrı Merkezi sektöründe hizmet verdiklerini belirten Sabahattin Seven, ortakları Nesrin Altun ve Alpago Karslıoğlu ile birlikte Almanya ağırlıklı telefon aracılığıyla satış sistemini problemsiz sürdürdüklerini ifade ediyor. Seven, “Bu sistemi şimdi de Türkiye’ye sunarak yeni bir pazara öncülük ediyoruz” diyor.

Almanya’da Çağrı Merkezleri aracılığıyla yılda 740 milyon Euro’luk telefonla satış yapıldığını ifade eden Seven, “Türkiye’de bu sektör yeni yeni gelişmekte” diyor.

 

İstihdama Katkı Sunuyoruz

Sabahattin Seven, “Türkiye diğer ülkelere oranla krizi daha az hissediyor. Türkiye’de yaşanan istihdam sorununa da bir nebze olsun çözümler üretiyoruz. Türkiye’de canlılık oldukça bizler de şirketimize yeni ekip arkadaşları dahil ediyoruz ve bu ekip arkadaşlarımızla müşterilerimizin sorunlarına acil çözümler üretiyoruz” diyor.

Kadıköy merkezli Seven Communication’un, Antalya, İzmir ve İstanbul7da 4 şubesi de Almanya odaklı çalışıyor. Türkiye’nin ilk dış kaynak kullanımlı çağrı merkezi olan Seven Communication 2004 yılında kurumsal müşterilerinin tüketicileri ve iş ortakları ile olan etkileşimi sağlayan “müşteri etkileşim platformu” olarak kurulduğu belirtiliyor.

 

Ticaretin Cenneti Kadıköy

Seven Communication ortaklarından Sabahattin Seven, Kadıköy’ün “Ticaretin Cenneti” olduğunu, en sevdiği sporun golf olduğunu işlerinin yoğunluğundan dolayı sosyal hayata vakit ayıramadığını ve Türkiye’nin 6 ayrı noktasından Türkiye’nin istihdamına katkı sağladıklarını belirtiyor.

Şirket Merkezinin Kadıköy’de olmasıyla Kadıköy’ü değerlendiren Sabahattin Seven, “Kadıköy’e ticaret alanında “Ticaretin Cenneti” diyebilirim. Ticaret hacminin ve insan sirkülasyonunun en yoğun olduğu bir merkez. Kadıköy’de istihdam, birkaç şehrin toplamından daha çok fazla. Kadıköy’ün daha fazla gelişmesi, Türkiye’ye daha fazla katma değerdir, dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık