Ana Sayfa Sultanbeyli İmza Çadırına Destek Sürüyor

İmza Çadırına Destek Sürüyor

Kamuda devam etmekte olan başörtüsü yasağının bir an evvel sona erdirilmesi için Memur Sen Sendikasının Türkiye geneli başlatmış olduğu “Özgürlük için 10 Milyon İmza Kampanyası”na destek tüm hızıyla devam ediyor. Memur Sen’in 81 ilin tamamında büyük ilçelerin çoğunda kurduğu imza stantlarına, vatandaşlar tarafından büyük ilgi gösterilmektedir.

Giriş Tarihi: 30 Ocak 2013 Çarşamba 09:01
İmza Çadırına Destek Sürüyor
Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Sultanbeyli İlçe Başkanı Murat ŞİT öncülüğünde Birlik Haber Sen, Eğitim Bir Sen, Diyanet Sen, Bem-Bir-Sen, Toç Bir Sen, Sağlık Sen, Büro Memur Sen, Enerji Bir Sen, Bayındır Memur Sen, Ulaştırma Memur Sen, Kültür Memur Sen gibi Memur Sen’in diğer iş kollarındaki sendikalarının da destek verdiği imza kampanyası için Sultanbeyli Kent Merkezinde İmza Çadırı kuruldu. İmza çadırına Sultanbeyli halkı büyük ilgi gösterdi.

Memur-Sen’in kamuda kılık-kıyafet serbestliği için başlattığı “Özgürlük İçin 10 Milyon İmza” kampanyasına Sultanbeyli’nin ileri gelen, sevilen ve tanınan insanları da ziyaret ederek destek vermektedir.

Sultanbeyli Kent Meydanında kurulan çadıra 7’den 70’e vatandaşların imza ile destek verdiği kampanyaya Sultanbeyli’nin sevilen kanaat önderlerinden Mustafa Tekir ve Ses Sanatçısı Veysel Sayan da destek verdi.

Sultanbeyli’de çalışmalarıyla halkın sevgisini ve teveccühünü kazanan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Memur Sen’in kamuda devam etmekte olan başörtüsü yasağının kaldırılmasına yönelik açtığı imza çadırını ziyaret etti. Kamuda başörtüsüne özgürlük için açılan stantta imzasını atarak destek veren Belediye Başkanı Keskin, sendika yetkilileri ve halkla birlikte fotoğraf çekildi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık