Ana Sayfa Sultanbeyli İlim Yayma Cemiyeti Sultanbeyli Şubesi kongresini yaptı

İlim Yayma Cemiyeti Sultanbeyli Şubesi kongresini yaptı

İlim Yayma Cemiyeti Sultanbeyli Şubesi olağan kongresi yapıldı. Sultanbeyli’deki dernek merkezinde yapılan kongre ile cemiyet yeni yol haritasını da belirledi. Genel kurul toplantısına ilim yayma cemiyeti üyelerinin yanı sıra genel merkez’den Nurullah Şimşek ve Zekeriya Bulmuş da katıldı.

Giriş Tarihi: 29 Ocak 2013 Salı 04:27
İlim Yayma Cemiyeti Sultanbeyli Şubesi kongresini yaptı
Seçime tek liste girdi
Divan başkanlığını İlim yayma Cemiyeti genel merkezinden, Nurullah Şimşek’in yaptığı genel kurulda divana tek liste geldi.

Divana sunulan listeye göre asil İlim Yayma Cemiyeti Sultanbeyli Şubesi asil üyeliklerine, Orhan Ekşi, Dr. Alaattin Ersoy, Zühtü Çimen, Ömer Faruk Gerçek, Efrail Zengin, Mehmet Topkaya, Hikmet Ceylan, yedek üyeliklere, Mustafa Efe, Necmi Coşkun, Mustafa Çetinkaya, Mustafa Yıldırım, Mehmet Yaman, Denetim kurulu asil üyeliklerine, Rahmi Şeker, Doğan Yılmaz, Hayri Altunay, Denetim kurulu yedek üyeliklerine ise Mete Çimen, Salih Arslan ve İbrahim Yıldız, önerildi.

Önceki dönemki yönetim kurulunun oybirliği ile ibra edilmesinin ardından genel kurulun oyuna sunulan yeni liste oybirliği ile kabul edildi. Ardından, gelecek yılların bütçesi de oya sunularak oybirliği ile kabul edildi.

Genel kurul toplantısının sonunda dilek temenniler bölümünde söz alan üyeler geleceğe yönelik yapılması gerekenler konusundaki görüş ve önerilerini davetlilerle paylaştılar.

Genel kurulun tamamlanmasından sonra söz alan divan başkanı Nurullah Şimşek, kongrenin hayırlara vesile olmasını temenni ederek, İlim Yayma Cemiyeti’nin faaliyetleri ve önümüzdeki dönemde yapmak istedikleri hakkında katılımcılara bilgiler verdi. Toplantı ikramların ardından sona erdi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık