Ana Sayfa Sultanbeyli GÜMÜŞDER İftarda Buluşturdu

GÜMÜŞDER İftarda Buluşturdu

İstanbul Sultanbeyli’de faaliyet gösteren Gümüşhaneliler Derneği (GÜMÜŞDER), geleneksel iftar programında Gümüşhanelileri ve dostlarını iftarda buluşturdu. Ramazan ayının 12. günü olan 31 Temmuz’da Açık havada Sultanbeyli Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinde yapıldı.

Giriş Tarihi: 8 Ağustos 2012 Çarşamba 08:26
GÜMÜŞDER İftarda Buluşturdu
İftar programı ile ilgili bir açıklama yapan Dernek Başkanı Abdülkerim Yıldız, geleneksel hale getirdikleri iftar programı ile hemşerilerimizi ve Gümüşhane dostlarını bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Yıldız, Derneğin Ramazan ayı faaliyetlerine de değinerek bu mübarek ayda ihtiyaçlı olan hemşerilerimize dağıtılmak üzere ayni ve nakdi yardım çalışması yaptıklarını, dernek olarak zengin ve ihtiyaçlı arasında bir köprü olduklarını böylece zekat verebilecek hemşerilerinden topladıkları yardımları ihtiyaçlı hemşerilerine ulaştırdıklarını dile getirdi. Başkan Yıldız, dernek olarak bu köprü görevlerini öğrencilere burs sağlanması konusunda da sürdüreceklerini söyledi. Yıldız, iftara katılan misafir ve hemşerilerine teşekkür etti.

İftar programına Sultanbeyli belediye başkanı Hüseyin Keskin, Başkan Yardımcısı H.Abdullah Uçan, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Sevinç, MHP İlçe Başkanı M. Şamil Kural, Meclis üyesi Hüseyin Güner, GÜSİAD Başkanı Kenan Aydın, GÜYAD Başkanı Tahsin Söğüt, Trabzonlular Dernek Başkanı Katip Kılıç, Bayburtlular Dernek Başkanı Osman Çebioğlu, Kartal Merkez Köyleri Dernek Başkanı Muammer Güler, Kartal Çambaşı Köyü Dernek Başkanı Yaşar Coşar, Sultanbeyli ilçesinde Faaliyet Gösteren Hemşeri dernek başkan ve yönetim kurulları, Kurum ve okul müdürleri, İşadamları, Gümüşhanespor taraftar grubu GADALAR ve yaklaşık beşyüz Gümüşhaneli hemşehri katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık