Ana Sayfa Gündem Düşünce Meclisi faaliyetlerine devam ediyor

Düşünce Meclisi faaliyetlerine devam ediyor

Sultanbeyli’de 2010 yılından bu yana faaliyet gösteren, merkezinde bütün fikirlere açık olma ilkesi karakteriyle her daim eğitim, evrensel bilgi, felsefi birikim kavramını fiilin özü kabul eden ve bu kabulün verim kaynağı ve değişkeni olarak ta düşüncenin ta kendisidir anlayışını benimseyen Düşünce Meclisi Derneği yıl içerisinde yaptığı faaliyetlerle misyonunu ve vizyonunu çevresine kabul ettirdi.

Giriş Tarihi: 27 Kasım 2013 Çarşamba 07:01
Düşünce Meclisi faaliyetlerine devam ediyor
DÜŞÜNCE MECLİSİ DERNEĞİ, KENT MEYDANINDA AŞURE İKRAMI YAPTI

Düzenlenen münazaralar, çeşitli konularda sunumlar, kişisel gelişim programları, eğitim destek programları, yazar, şair söyleşi ve sohbetleri, Düşünce Meclisi Derneğinin artık sürekli hale gelmiş faaliyetleridir. Ayrıca yakın zamanda Düşünce Meclisi Derneğinin Çanakkale Şehitliğine yapmış olduğu gezi çevreden yoğun ilgi görmüştür. Yapılan şehitlik ziyaretine meclis üyelerinin dışında çevreden de ilgili birçok kişinin katılımıyla maneviyat tam anlamıyla yaşanmış ve idrak edilmiştir. Bunun yanı sıra Muharrem Ayı dolayısıyla Sultanbeyli kent meydanında Aşure ikramı gerçekleştirilmiş Muharrem ayının feyz ve  bereketi hep birlikte yaşanmıştır. Bu manevi faaliyetlerin verdiği hazla buna benzer birçok çalışmalar sürdürülmüş ve sürdürülmeye devam ediliyor.

YAZAR AHMET TURGUT SULTANBEYLİ’YE GELİYOR

 29 Kasım 2013 Cuma günü Saat 20.00’de derneğimize bir ziyaret gerçekleştirecek olan “Bozkırın Sırrı Türk Peygamber, Aşkın Şehidi, Aşkın Elçisi, Aşkın Secdesi” kitaplarının yazarı, ''Ekmek Teknesi, Ayrılık, Eşref Saati, Kurtlar Vadisi'' gibi dizilerde senaristlik yapmış, yazar Ahmet Turgut  Düşünce Meclisi Derneğinde halka açık kitap imza günü ve söyleşi programı gerçekleştirecektir. Kitap temini ve Söyleşiye katılmak isteyenler Düşünce Meclisi Derneği Medya ve İletişim sorumlusu Şahlan Öztürk’e iletişime geçebilirler. Tel: 0536 749 52 63

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık