Ana Sayfa Gündem Bilgiçağı Koleji’nden gazetemize ziyaret

Bilgiçağı Koleji’nden gazetemize ziyaret

Sultanbeyli’nin köklü eğitim kurumlarından olan Özel Bilgiçağı Koleji öğrencileri gazetemizi ziyaret etti. Öğretmen ve öğrenciler çalışma birimlerini gezerek, personelle tanıştı, gazetecilik mesleği hakkında bilgi aldı.

Giriş Tarihi: 28 Aralık 2011 Çarşamba 12:19
Bilgiçağı Koleji’nden gazetemize ziyaret
GAZETE BİNAMIZI GEZDİLER

HABER TAKİP Gazetesi öğretmen ve öğrencilere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Gazetemizin son ziyaretçileri, ilçemizin eğitim kurumlarından biri olan Özel Bilgiçağı Koleji öğretmen ve öğrencileri oldu. Özel Bilgiçağı Koleji öğretmeni Özkan Ertürk başkanlığında yapılan ziyarete öğrencilerden Murat Yılmaz, Kadir Şeker, Eyüp Döner, Elif İrem Gerçek, Muhammed Emin Aras, Emir Faruk Gerçek, Abdullah Akyüz, Atakan Koç, Doğukan Kara ve Serdar Ertürk katıldı.

 

GAZETEMİZİ İLGİYLE TAKİP EDİYORLAR

Uzun yıllardır Sultanbeyli’de faaliyet gösteren Bilgiçağı Koleji hakkında bilgi veren Özkan Ertürk, okulumuz öğrencileriyle birlikte Sultanbeyli ve yakın çevrede bulunan kamu kurumları veya özel firmaları zaman zaman ziyaret ettiklerini, son ziyaretlerini de abonesi oldukları HABER TAKİP’e yapmak istediklerini dile getirdi. Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Ömer Faruk Gerçek de öğrencilere gazetecilik ve gazetemiz hakkında bilgi verdi. Haberlerin nasıl toplandığını, haberlerin nasıl gazete sayfasına taşındığını sırasıyla anlattı.

Daha sonra birimleri gezen öğretmen ve öğrenciler personelle tanıştı ve gazetecilik mesleği hakkında bilgi aldı. Matbaa tesisimizi gezen öğrenciler makineleri dikkatlice incelemeleri dikkatlerden kaçmadı.

Gazetemize ailelerinin abone olduklarını belirten bazı öğrenciler, özellikle gazetemizde yer alan mizah ve sağlık sayfasını yakından izlediklerini belirttiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık