Ana Sayfa Gündem BAL Antrenörleri ile toplantı yapıldı

BAL Antrenörleri ile toplantı yapıldı

TÜFAD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ve Bölgesel Amatör Lig Antrenörleri, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda bir araya gelerek birinci devrenin değerlendirilmesini yaptı.

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2013 Çarşamba 03:53
BAL Antrenörleri ile toplantı yapıldı
TÜFAD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ve Bölgesel Amatör Lig Antrenörleri, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda bir araya gelerek birinci devrenin değerlendirilmesini yaptı.Aynı zamanda antrenörlerin karşılaştığı problemlerinde tartışıldığı ve İASKF Başkanı Ali Düşmez’in de katıldığı toplantı oldukça verimli geçti.

Toplantıda; 2012-2013 sezonu bölgesel amatör lig statüsü 4. madde Futbolcuların uygunluğu, 4. bendi Teknik adamların sigortalanması, 11. madde Kulüplere yapılacak maddi yardım ve antrenör maaşları, müsabakada teknik alan kullanımı, antrenör- 4. Hakem ve saha komiserleri iletişimi gibi konular ele alındı ve değerlendirildi.

Toplantıda ayrıca TFF’nin 2012-2013 sezonunda en az 3 yaş kategorisine katılan takımların altyapı antrenörleri, saha komiserlerinin ev sahibi takımın ilinden atanması gibi konularda görüşüldü. Genel olarak ifade edilen konuların antrenörler açısından önemi ve söz konusu maddelerin derinlemesine ele alınması ve neticelenmesinin gerekli görüldüğü toplantı iki tarafında iyi niyet temennileri ile son buldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık