Ana Sayfa Gündem Ümraniye Belediyesi Fojnica’da Aşure Dağıttı

Ümraniye Belediyesi Fojnica’da Aşure Dağıttı

Ümraniye Belediyesi Muharrem ayı sebebi ile Ümraniye’nin çeşitli noktalarında yaptığı aşure dağıtımlarını kardeş şehir Bosna Hersek Fojnica kentinde de yaptı. Belediye Fojnica’da 1.200 vatandaşa aşure dağıttı.

Giriş Tarihi: 12 Aralık 2012 Çarşamba 10:57
 Ümraniye Belediyesi Fojnica’da Aşure Dağıttı
Ümraniye Belediyesi Muharrem ayı sebebi ile Ümraniye’nin çeşitli noktalarında yaptığı aşure dağıtımlarını kardeş şehir Bosna Hersek Fojnica kentinde de yaptı. Belediye Fojnica’da 1.200 vatandaşa aşure dağıttı. Ümraniye Belediyesi tarafından yapılan Fojnica Belediyesi Ümraniye Kültür Merkezi’nde ve çevresinde bulunan 9 köydeki vatandaşlara aşure dağıttı. Ümraniye Belediyesi, , Fojnica Belediyesi, Yunus Emre Kültür Merkezi ve Fojnica İslam Meclisinin birlikte organize ettiği programa Saraybosna Türk Kültür Merkezi Müdür Vekili Nuri Türkyılmaz, Baş İmam Mansur Paşaliç ve İslam Meclisi Başkanı Ramiz Meşa katıldı.
Fojnica Belediyesi Ümraniye Kültür Merkezi’nde yapılan program sonunda katılımcılara aşure ikram edildi. Programa katılan Fojnicalı vatandaşlar Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkür ettiler. Aşureler ayrıca Fojnica çevresinde bulunan 9 köydeki vatandaşlara da dağıtıldı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık