Ana Sayfa Sultanbeyli Samsun’lulardan Mekke’nin Fethi programı

Samsun’lulardan Mekke’nin Fethi programı

Sultanbeyli Samsunlular Derneği Mecidiye Mahallesindeki Altunışık Düğün Salonunda Mekke’nin Fethi Programı düzenledi.

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2013 Perşembe 03:48
 
Samsun’lulardan Mekke’nin Fethi programı
Dernek başkanı Ömer Özkay’ın sunuculuğunu yaptığı program, üyelerden Uğur Akbulut’un Kuran’ı Kerim tilaveti ile başladı. Özkay’ın yaptığı açılış konuşmasında, “Faaliyetlerimizin hızla devam edeceğinin sözünü vermiştik, gördüğünüz üzere yine sosyal olarak üzerimize düşen görevi dernek olarak yerine getirmenin verdiği mutluluğu yaşıyoruz”, dedi. Teşekkür konuşmasının ardından üyelerden Cihan Durak’ın hazırladığı Mekke’nin Fethi sinevizyonu beğeni ile izlendi.

Sinevizyonun ardından Necati Toprak’ın eşsiz sunumu ve Mekke’nin Fethini yaşar gibi anlatması katılımcılar tarafından birçok defa tekbirlerle kesildi. Bir saati aşan sunum sonunda Necati Toprak katılımcılara teşekkür ederken Başkan Ömer Özkay’a ve dernek yönetimi ile üyelerine böylesi güzel programları organize ettikleri için ayrıca dua etti. Necati Toprak’ın kendi okuduğu Kur’an-ı Kerim hatiminin de salondakilerle duasını paylaşmasının ardından hatim duası ile sunumunu bitirdi. Sunumun ardından BGB (Büyükkırık Gençler Birliği) ilahiler söyledi.

Kapanış konuşmasında katılımcıları tek tek söyleyen başkan Ömer özkay geceye gösterilen ilgiye teşekkür etti. Programda üyelerden Mustafa Sarı’ya da plaket takdim edildi. Konuşmanın ardından toplu fotoğraf çekildi. Programın ardından dernek merkezinde misafirlere ikramlar yapıldı.

Programa Saadet Partisi Terme Bld. Bşk Adayı Ali Yüksel, AK Parti Sultanbeyli Meclis Üyeleri, Saadet Partisi Meclis Üyesi Hayri Altunay, S.beyli Salıpazarlılar Drn. Bşk. Nail Çelebi ve yönetim kurulu üyeleri, AGD Sultanbeyli Yönetimi adına Sercan Deniz, S.Beyli Minibüsçüler Drn. Bşk. Cemil Ak, BGB (Büyükkırık Gençler Birliği) başkanı Hamit Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Saadet Partisi Mecidiye Mah. Bşk. ve yönetim kurulu üyeleri, BBP Sultanbeyli ilçe yönetim kurulu üyeleri, BBP İl Yönetim Kurulu üyesi Müjdat Durak, MHP Sultanbeyli ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık