Ana Sayfa Gündem Hamza’nın Sultanları İstanbul Bayanlar Güreş Şampiyonasında

Hamza’nın Sultanları İstanbul Bayanlar Güreş Şampiyonasında

Hamza’nın Sultanları adı verilen Sultanbeyli Türk Telekom Anadolu Lisesi ve kardeş okul Sancaktepe çok programlı lisesi bayan güreş takımı İstanbul Şampiyonasına gidiyor.

Giriş Tarihi: 6 Ocak 2013 Pazar 08:54
 
Hamza’nın Sultanları İstanbul Bayanlar Güreş Şampiyonasında
5-6 Ocak 2013 Bayanlar İstanbul Yıldız Minik Gençler Şampiyonası İstanbul Eyüp kapalı spor salonunda yapılacak.

Sultanbeyli Türk Telekom Anadolu Lisesi müdürü Enver Çayır Sancaktepe çok programlı lisesini kardeş okul olarak ilan etmesinin ardından, Sancaktepe çok programlı lisesi müdürü Makbule Çiçek de erkeklerden sonra Hamza’nın Sultanlarına sahip çıktı.

İki yıldır İstanbul şampiyonu olan Telekom Lisesinin kızlar takımı bu yıl da Sancaktepe Çok Programlı Lisesiyle birleşerek güçlü bir kadro oluşturdular.Hamza Yerlikaya’ya teşekkür…

Milli Takım antrenörü Zeynep Yıldırım ve Tufan Başak hocanın denetiminde önümüzdeki yılların güçlü milli kadrolarını oluşturmayı hedefleyerek çalışmalarına devam eden kızlar, Güreş federasyonu başkanı Hamza Yerlikaya’ya da kendilerine sahip çıktığı için minnettar olduklarını belirtiyorlar.

Kendilerine Hamza’nın sultanları adı verilen güreşçi öğrenciler, İlçelerimizi, İlimizi ve Ülkemizi en güzel ve en başarılı şekilde temsil etmek için çalışıyoruz, dediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık